Wpis z mikrobloga

Black Oud Laurent Mazzone Parfums

Jak zobaczyłem "LM Parfums" na labelce to mi sie skojarzyło z FM Group i myślałem że to coś tego pokroju xD Ale nie dyskredytowałem zapachu przez to.

Wypsikałem się tym wczoraj obficie w ramach TESTU. W pierwszej chwili trochę spanikowałem bo dawało dosyć intensywnie czymś jakby żywicą. Ogólnie pierwsze parenaście sekund zapach wydawał się nieprzyjemny i zbyt intensywny, ale chwilę po tym uderzyło mnie kadzidło, i to tak silnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak za gówniaka siedziałem w kościele i palili kadzidło to tylko czekałem żeby na mnie zawiało, bo uwielbiałem ten zapach, i w tej perfumie właśnie miałem go pod dostatkiem. Nie mogłem się nawąchać, tak pięknie pachniało. Szkoda że flakon tysiaka kosztuje bo kusi mieć takie kadzidełko w płynie xD

Zapach utrzymywał się bardzo długo, chyba najdłużej z tych co w ogóle nosiłem, i do samego końca pachniał pięknie, chociaż już nieco inaczej. Gdy kadzidło zelżało to miałem wrażenie że na jaw wyszła gałka muszkatałowo, ale nie wiem na ile to moje zmysły a na ile sygestia opisem z fragrantici.

Nie wiem jak pachnie ten cały agarwood (oud) ale podejrzewam że jak porównam kilka próbek w których występuje, to mi się jakieś skojarzenie wyrobi.

Ogólnie bardzo ładny zapach, na pewno spróbuję zapamiętać chociaż z nazwy.

Piszę to ponieważ już przy trzech próbkach zacząłem się gubić co i jak mi pachnie, więc musze to notować. W pierwsej chwili myślałem o jakimś pliku tekstowym, ale nie dość że zaraz go zgubię, to jeszcze nikt mnie pod nim nie zwyzywa, ani nie poleci czegoś podobnego. Wszystkie te niedogodnośći ratuje wykop :> Żeby łatwiej było ograniczyć mój spam z tym związany to będę to tagował #barcolwoncha więc zapraszam do czarnolistowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#perfumy
  • 8
@Barcol też nosiłem ostatnio i dopiero po trzecim założeniu mnie przekonał. Fajne to kadzidło na otwarciu ale faktycznie można się przestraszyć. Potem jakoś po dwóch godzinach na skórze zostaje właśnie ten agar o ktorym piszesz.
@Qtavon: Właśnie widziałem post na wikopie z 2020 roku że kolega Qtavon jest zwolennikiem tego zapachu, i byłem trochę ciekaw czy nadal aktualne xD Na razie sie wstrzymam z kupowaniem pełbych flakonów bo idzie do mnie kolejne 23 testery i odlewki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale na pewno trafia na listę do rozważenia, tak samo jak By the Fireplace