Wpis z mikrobloga

Jestem gdzieś w połowie, dawno nie oglądałem filmu z tak ciężkim klimatem, cały czas czuje napięcie i niepokój. Aktorstwo mega, zdjęcia i montaż również.

Jestem kompletnie zaskoczony takim filmem na Netflixie. Myślę, że film można pokochać lub znienawidzić. Najlepiej oglądać ten film w pojedynkę, gdyż wymaga skupienia, a wszystko dzieje się bardzo emocjonalnie ale powoli, czasem wręcz ospale, co jeszcze bardziej wzbudza u mnie poczucie zagrożenia.

Żałuję, że nie widziałem. tego filmu w kinie.


#thestrenger #nieznajomy #netflix #thriller #kryminalne #kryminal #kryminalistyka #dramatpsychologiczny #kinopolicyjne #contrastmovie #filmnawieczor
contrast - Jestem gdzieś w połowie, dawno nie oglądałem filmu z tak ciężkim klimatem,...

źródło: comment_16666833838VGV9aD5I5YuBMg3eTGor3.jpg

Pobierz
  • 9
Jestem kompletnie zaskoczony takim filmem na Netflixie.


@contrast: Dlaczego? Z tego co widzę to produkcja australijska. Jeśli chodzi o kino niszowe, nieanglojęzyczne, artystyczne i animacje to Netflix jest monopolistą. Pozostałe VOD to główne zachodnia papka dla białych małp.
@Logytaze: tak szczerze, to ciężko mi trafić na Netflix coś, co mnie zaintryguję i czego wcześniej nie widziałem (mowa o filmach). Co do animacji, to faktycznie jest szeroki wybór, ale.tutaj jestem dość wybredny.
@contrast: obejrzałem i oceniam 8/10

Czy jest to thriller roku? Czy najlepszy od kilku lat? Nie wiem, dla mnie super film (ale domyślam się, że wielu widzów może zniechęcić narracją)

Po seansie stwierdzam, że nie pomyślałem o tagu #kinoartystyczne

Typy od muzyki i montażu dźwięku odwalili kawał dobrej roboty (suboofer dawno się tak nie napracował)