Wpis z mikrobloga

Widzę że można wynająć takiego Philips Lumea za 149 zł za miesiąc, a potem albo zrezygnować lub zakupić go po niższej cenie w zależności od tego jak długo się go wynajmowało.
W sumie i tak wychodzi taniej niż zabiegi w gabinetach kosmetycznych.

Tylko mam wątpliwości do tego jak bardzo jest to skuteczne rozwiązanie i jak długo się utrzymuje.

Ktoś z jakimiś doświadczeniami?
#depilacja #niebieskiepaski #rozowepaski #kosmetyki #uroda
AscendedFromTomorrow - Widzę że można wynająć takiego Philips Lumea za 149 zł za mies...

źródło: comment_16666766576Hqx6e6zJKLQVoir12RK6X.jpg

Pobierz
  • 30
@trosia: Laser nie usuwa na zawsze nawet ten kosmetyczny. Usuwa włosy na okres kilku lat czasem mu się uda zabić cebulkę. Jedyna metoda co zabije cebulkę na 100% to elektroliza.

@AscendedFromTomorrow: tak jak pisali ludzie musisz robić tym non stop i jak nawet będziesz robić pół roku przerwiesz na kwartał to wiele z włosów odrośnie. Lepiej iść na laser do kosmetyczki jak chcesz trwalsze efekty.
@AscendedFromTomorrow: na barkach tym sobie wypalałem, musiałem to z 5 tygodni (raz na tydzień) upalać, żeby było widać jakiś efekt, a nadal całkiem sporo włosków zostało (a mam ciemne, więc powinno palić aż miło). Potem jakoś zapomniałem o tej zabawce i w pół roku całe plecy mi znowu zarosły. Teraz będę robić drugie podejście z przypomnieniem w kalendarzu, żeby co miesiąc zrobić upalanie.

Ja wszedłem w posiadanie tego urządzenia za darmo,
Nóżki będą Ci mało boleć akurat.


@StrangeGem: o laserze też tak mówili, a nogi to jest największy koszmar z tego całego pakietu (zwłaszcza tył ud), chociaż panie, które mi robią zawsze się dziwią, że wyjątkowo dobrze znoszę. Poczytam o tej elektrolizie bo pierwszy raz słyszę, byłem pewien, że laser to taka ostateczna broń na włosy.

Widocznie jesteś testosteronowym świrem.


@StrangeGem: kiedyś badałem teścia i jest w normie, bliżej dolnej granicy
Czytajcie może co kupujecie, bo potem zdziwienie i niezadowolenie.

Depilator IPL to świetna sprawa, jeśli nie masz oczekiwań, że włosy znikną raz na zawsze, wiesz jak działa i czytasz instrukcję. Po normalnej serii robi się co cztery tygodnie poprawki, ponieważ to nie hamuje wzrostu na amen. Efekt jest świetny, tylko trzeba tego pilnować i nie mieć jasnej karnacji, bo jasnych, rudych, siwych włosów to nie łapie (logiczne z punktu widzenia działania). Efekt
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@trosia: no właśnie i tak trzeba robić sesje przypominające. A ja mam tak sporo stref do ogarnięcia, że całe serie na wszystko kosztowałoby mnie jakieś 8 tysięcy, a potem zabiegi przypominające.
To już z dwojga może lepiej wziąć ten depilator.
@AscendedFromTomorrow: to zrób sobie 5-6 zabiegów na jeden mniejszy obszar, który Ci najbardziej doskwiera i zobacz jak efekty będą długo się utrzymywać. Potem się zastanowią czy chcesz inwestować w dalsze zabiegi. Tylko poczytaj opinie o maszynach na jakich robią, bo nie każda jest tym „prawdziwym” laserem. Ja miałam robione laserem Vectus.
@AscendedFromTomorrow: oczywiście, że tak, dlatego się na to zdecydowałam. Kosmetyczka i laser kosmetyczny średnio do mnie przemawiał, a tutaj masz pół godziny luzu, to zwyczajnie bierzesz depilator i robisz, co trzeba. Używam tego 1,5 roku i szczerze mówiąc nie sądziłam, że będzie to aż tak wygodne. O terminie przypomina mi appka, bo skóra jest gładka i nawet bym nie zauważyła, że to już pora.
Tylko naprawdę nie zakładaj, że to zniknie
a czy tym laserem domowym można usuwać włosy z pach i z klaty? Czy jest to skuteczne?


@balbezaur: można, tylko tak jak pisałem, dopiero po kilku tygodniach będzie widać efekty i, myślę, że raz w miesiącu potem trzeba będzie to ciągle powtarzać