Wpis z mikrobloga

Gdy składałem wczoraj zestawy degustacyjne #chilizgobim to po złożeniu pełnych zestawów zostało mi jeszcze trochę wolnych papryczek odmian, których zbiór był szczególnie obfity. Pomyślałem, że powtórzę manewr z poprzedniego zbioru i złożę z nich zestawy MINI tzn. z mniejszą ilością odmian papryczek w paczce. Udało się złożyć 6 takich zestawów, które dla ułatwienia chciałbym odsprzedać poza kolejką i listą chętnych.

BTW napisałem już do osób z listy chętnych na zestawy degustacyjne, które były na górze listy. Jeżeli zapisywałeś się, a nie dostałeś ode mnie wiadomości to znaczy, że zabrakło zestawów w I turze i będę się odzywać przy kolejnym zbiorze. Jest też jeszcze możliwość, że ktoś z Mirków do których napisałem jutro nie potwierdzi lub zrezygnuje to wtedy będę pisać po kolei do osób na liście :)

Zestawy MINI prezentują się jak na zdjęciu.

W zestawie znajdą się na pewno papryczki odmian:

Aji Benito
Golden Nugget
Lemon Drop
Thai Orange Hot,
Tabasco
Aji Mango
Bubblegum Yellow
7 Pot Primo Orange
Snow White
Satans Kiss
Chile de Arbol
Arroz Con Pollo
PI 260567

i jeszcze losowe papryczki kilku innych odmian.

W paczuszce jest gdzieś tak około 1 kg papryczek, ale oceniałem to na "oko" bez ważenia, w każdym razie na zdjęciach widać dokładnie zawartość :)

Wydaje mi się, że cena 40 zł za paczkę plus koszt wybranej wysyłki będzie uczciwa. Jeżeli ktoś jest chętny to zapraszam do zaklepania zestawu bezpośrednio w komentarzu do tego posta. Odezwę się na PW i ustalimy szczegóły.

---

#chili #chilihead #papryka #papryczki #hobby #zainteresowania #hobby #zbior #zniwa #ostrezarcie #ostresosy #rosliny #ogrod #ogrodnictwo #domowyogrod #domowauprawa #uprawiajzwykopem #sadzonki #warzywa #uprawa
gobi12 - Gdy składałem wczoraj zestawy degustacyjne #chilizgobim to po złożeniu pełny...

źródło: comment_16666532537x6OwPF70a5Pwj1nutCff3.jpg

Pobierz
  • 33
@Dy8ala94: @bauagan: @KranikSpolski: @Flissek: @Ytashi: @0x34: @moniuszko: @jarek-trance: @Prim0: @leesiuu: @lio2pl: No z tego zbioru niestety już wszystko poszło/zaklepane, ale za 2 tygodnie planuję jeszcze jeden zbiór i wtedy się do Was odezwę ze szczegółami może nadal będziecie zainteresowani :)

@Grysik: @UmbertoDalleMontagne: Nasiona to dopiero za jakieś 3 tygodnie.

@Gozdziu: W połowie stycznia :)