Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ostatnio miałem okazję zapoznać się z contentem panującym na TikToku i dosyć szybko doszedłem do wniosku, że jest to najgorsza apka dla psychiki brzydkich mężczyzn. Można powiedzieć, że młode kobiety zrobiły zrobiło sobie z TikToka platformę, na której wyrażają swoje poglądy bez żadnego filtra. Obecne pokolenie nastolatek ma #!$%@?ą w kosmos pewność siebie za względu na atencję i modę na adorowanie kobiet. W związku z tym one już nie hamują się z wyśmiewaniem brzydali. Jednym z trendów na tiktoku było wyśmiewanie i poniżanie niskich mężczyzn. 200 000 filmików przypominających niskim facetom gdzie jest ich miejsce. Nawet kobiety 4/10 nie widzą żadnej hipokryzji w mówieniu rzeczy w stylu "don't date ugly guys", "don't date short guys", "you deserve better". Tak, wy wszystkie zasługujecie na przystojnych, wysokich milionerów. W obecnie panującej kulturze sam kontakt wzrokowy ze strony niezbyt atrakcyjnego faceta jest obrazą dla ego kobiet. "Jak śmiesz myśleć, że masz u mnie jakieś szanse?" Patrząc na coraz większe wymagania kobiet w coraz młodszych pokoleniach mogę tylko życzyć powodzenia i wytrwałości młodym chłopakom, przyda wam się...

Czekam na komentarze, że to wszystko nie tak!!!! Te dziewczyny z TikToka są inne od tych, które codziennie mijasz na korytarzu w szkole, na uczelni, w pracy, w komunikacji miejskiej, w restauracjach, w klubach!!! To jest inny gatunek człowieka!!!


#tiktok #blackpill

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63564cb986c6e338478331a9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Ostatnio miałem okazję zapoznać się...

źródło: comment_16666369317r7jby2DJXKuueWcf63PGL.jpg

Pobierz
  • 14
@I_N_K_W_I_Z_Y_T_O_R: tak tak, jesteśmy zwierzętami, więc możemy zachowywać się jak zwierzęta. Niektórzy rzeczywiście niewiele różnią się od takiego np. nosacza sundajskiego, ale ja czuję, że mam większy potencjał niż to i z niego korzystam. Pozdro :)
@I_N_K_W_I_Z_Y_T_O_R: ale świadomość posiadania instynktów pozwala na kontrolowanie swojego zachowania i ich uwzględniania. Zawdzięczamy to inteligencji i ewolucji. Między innymi dlatego nie gwałcimy się na ulicach od jakiegoś czasu, mimo że przecież instynkty wyraźnie podpowiadają co należy robić widząc atrakcyjną fizycznie osobę.
@size: Ale ty nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi, mi chodziło tylko o to że ocenianie innych jest zupełnie normalne gdyż już kiedyś ludzie robili to podświadomie. Tylko teraz tego nie ukrywają. No chyba nie powiesz ,że przez całe życie podobała ci sie każda kobieta i wszystkie oceniałeś jako piękne( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tylko teraz tego nie ukrywają


@I_N_K_W_I_Z_Y_T_O_R: albo Ty nie zrozumiałeś mojej. Są instynkty i są zachowania, na które mamy wpływ. Zachowania mają konsekwencje. To, że ludzie obecnie czują się jak towar w sklepie to efekt zachowań i relacji, które panują między niektórymi. Oczywiście, że odruchowo robimy w głowach różne rzeczy i udawanie, że tak nie jest byłoby hipokryzją. Ja naturalnie zerkam na ładne dupeczki, czasem wyobrażam sobie różne rzeczy. Zachowuję do