Wpis z mikrobloga

Mirasy, pomożecie wyplusować?

Dzisiaj w nocy startuje podcast paragrafowy w przestrzeni Starego Miasta w Gdańsku, do którego miałem przyjemność napisać scenariusz.

Startujecie pod Ratuszem Starego Miasta, skanujecie kod QR...który odsyła was do playlisty na Spotify. Wysłuchacie w ten sposób pierwszego odcinka, a na koniec dostaniecie wybór - co powinna zrobić bohaterka? Wybór poprowadzi was w kolejne miejsce, gdzie skanujecie kod QR...i tak do końca rozgrywki. Jest kilka zakończeń: szczęśliwe, mniej szczęśliwe, ale również całkiem tragiczne.

Fabuła jest na pograniczu historii, horroru lovecraftowskiego, oraz miejskich legend :) Miałem przyjemność napisać scenariusz i powiem szczerze - jest ciekawie!

FAQ

Czy tylko dzisiaj mogę wziąć udział?

Absolutnie nie! Kody QR są na stałe w przestrzeni miejskiej, możecie zagrać jutro, za tydzień albo i za rok. Dajcie znać znajomym, którzy wybierają się do Trójmiasta na wakacje :)

Czy są tutaj jumpscary?

Nie, ale czasami jest mroczny klimat. Przeszłość miesza się z teraźniejszością...i przyszłością, ale dzięki zabawie poznacie też zakamarki Starego Miasta :)

Jakie Stare Miasto? W Gdańsku nie ma Starego Miasta!

Otóż jest - chodzi właśnie o Stare Miasto, a nie o Główne Miasto. Akcja toczy się w okolicy Wielkiego Młyna, kościoła św. Katarzyny, Ratusza Staromiejskiego.

Czy są easter eggi?

Są! Ogólnie jest kilka zakończeń...kilka mniej szczęśliwych. Wszystko zależy od Was, ale nic nie stoi na przeszkodzie żeby zagrać kilka razy!

Warto?

Jeszcze jak ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gdansk #trojmiasto #wakacje #historia #podcast #horror #lovecraft #gdynia
PrzewodniG - Mirasy, pomożecie wyplusować?

Dzisiaj w nocy startuje podcast paragra...

źródło: comment_16666324141sf6PV8ycE1PpS2MXgoUf9.jpg

Pobierz
  • 15