Wpis z mikrobloga

Jak, że od kliku miesięcy poważnie myślę nad ostatecznym porzuceniem Windowsa (dla mnie 11stka jest nie do przyjęcia) na rzecz Linuxa (korzystam z Minta ale w razie potrzeby mogę przerzucić się na inny) mam pytanie do osób działających w projektowaniu. Jedynego czego nie udało mi się do końca ogarnąć to #autocad na Linuxsie. Ktoś miał w temacie jakieś doświadczenia ? Da się w ogóle AutoCADA jakoś sensownie "przeszczepić" tak żeby w miarę stabilnie pracował na Linuxie ? W necie mnóstwo polecajek oprogramowania zastępczego ale ja jednak dalej chciałbym korzystać z AutoCADa. Jeśli komuś taki zestaw trybi, to bardzo proszę o info jakiej wersji Linuxa używa i jakiej AutoCADa.
#linux
  • 12
dla mnie 11stka jest nie do przyjęcia


@Bandurek: to nie jest odpowiedź na Twoje pytanie, ale tak z czystej ciekawości. Rozumiem, że 10 była do przyjęcia? Co takiego zmienia 11 (względem 10), że jest nie do przyjęcia?
@Bandurek: skatchup może? U nas go chwalą i chyba działa pod linuchem, tak wiem nie rozwiązuje twojego problemu, ale może jednak ( ͡° ͜ʖ ͡°) a co do samej 11, też kiedyś popełniłem ten błąd i ją pobrałem po 2 miesiącach gdy zobaczyłem że zniknęła mi opcja powrotu do 10 na produkcyjnym kompie, chciałem popełnić sepuku. ( ͡° ʖ̯ ͡°)