Wpis z mikrobloga

@jfrost: Generalnie mnie to nie dziwi, Android od zawsze leciał na sztuczkach marketingowych i pudrowaniu niedoskonałości.
Tak zanim mnie adroidziarze zjedzą, tak sadowników od Appla tez się zdarza wypuścić buble :) jednak mam takie odczucie ze jest ich po prostu mniej
@jfrost: zanim kupiłem S22plus to się naogladalem jakie to nie są wspaniałe aparaty w Samsungu. Lepsze niż iPhone 13. To myślę kupuje i sprawdzam. Duża klapa ten aparat. Nie wiem czy to kwestia aktualizacji czy co ale moj stary oneplus 7t pro wydaje mi się że w dzień robil dużo lepsze zdjęcia. O wideo nawet nie mówię. Jedyna przewaga Samsunga to fotografia nocna. Moja historia się skończyła na iPhone x i
@jfrost: megapixele to największe marketingowe #!$%@? jeśli chodzi o aparaty. Przeciętna osoba się na to łapie, bo cyferki większe, a ja sobie zawsze przypominam, że moja stara lustrzanka ma 10 MP i da się nią zrobić lepsze foty niż telefonami z 3x większą rozdzielczością. Robotę robi obiektyw, optyka, a w smartfonach przede wszystkim procesor. Co z tego, że zdjęcie będzie w dużej rozdzielczości, jak obiektyw nie będzie potrafił poprawnie złapać światła
@Totendajnapiwo: Świat Androida opiera się na kłamstwach.
Co z tego, że ekran 120 Hz jak aplikacje firm trzecich obsługują 60 Hz, tryb ciemny to samo, aparat 100 mpix który nie robi szczegółowych zdjęć, bateria 3300 mha trzymająca 3,5 h co stary iphone z zużytą baterią, nie wspominając o ubitych projektach szajsunga.

W iPhonie dużo rzeczy jest ze sobą spójnych, niestety cena powala na kolana.