Wpis z mikrobloga

Jeżeli ktoś czeka na nowego God of War Ragnarok i ma jednoznacznie negatywny stosunek do spoilerów to niech uważa bo dziś rano internet zalały nowe fotki, jeszcze grubsze niż wyciek pewnej walki z przed paru dni. Mnie to zabawy nie popsuło, wręcz przeciwnie, jaram się sto razy mocniej po tym co zobaczyłem, ale jak ktoś nie chce absolutnie nic wiedzieć przed premierą to niech uważa. Przynajmniej jedno zdjęcie sugeruje mocny twist w fabule i sam jestem trochę niepocieszony że dostalem tym po łbie bo wolalbym po prostu dostać to w trakcie rozgrywki( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ps5 #ps4 #godofwar
  • 6
@losmen: Efekt dawania tak wcześnie kopii recenzenckich. Zawsze jakaś menda złamie NDA, wyśle screena kumplowi i po zabawie. A że tu powoli dochodzimy do etapu ukończenia gry przez większość recenzentów to w tym tempie do końca tygodnia cała fabuła wyląduje w sieci niestety. Rozumiem czemu Sony chciało dać recenzentom grę tak wcześnie, liczą przecież na nagrody i większą sprzedaż przez dobre recenzje ale przy grze tak bardzo opartej na fabule to