Wpis z mikrobloga

@simeone04: Ale on żadnej specjalnej głupoty nie powiedział. Z filmiku nie wiadomo jedynie o jakie wyrzutnie chodzi i czy on chce ustawiać te wyrzutnie tak aby ich zasięgi się nie pokrywały.
  • Odpowiedz
@Radikesz: Dokładnie :) Ja od jakiegoś czasu staram się słuchać jego wypowiedzi i generalnie mówi rozsądnie, do dzisiaj nie rozumiem skąd taka nagonka się bierze.
  • Odpowiedz
@uncles: Bo #!$%@? gospodarkę; na spotkaniach wyborczych nie wpuszcza się ludzi z zewnątrz, nie ma prawdziwych pytań - wszystko jest ustawione; niektóre z jego wypowiedzi sugerują że uważa że jest jedną z najmądrzejszych osób na świecie.

  • Odpowiedz
@Radikesz:
Bo to zapewne jest wypowiedz zwykłego ignoranta. Obliczył sobie teoretyczny zasięg i pole poprawnie ale pewnie nie ma to żadnego przełożenia na faktyczne warunki bojowe.
  • Odpowiedz
@uncles:
Myślisz że wystarczy umieć obliczyć pole koła, żeby oszacować potencjał bojowy?
Pole koła to co najwyżej wystarczy na sprawdzian w siódmej klasie podstawówki, a nawet to może być za mało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@uncles: Nie mam TV, nie oglądam żadnych wiadomości. O ile zawsze uważałem że TVN jest stronnicze i nieobiektywne, to TVP zachowuje się tak, jakby uczyło się od TV rosyjskiej - wszyscy poza partią rządzącą są złodziejami i głupcami. Jeżeli tego nie widzisz, to przykro mi.
PIS pomimo tego że wszystko co robi, robi dla Polski, naprawdę niszczy ją.
Fundacje są tworzone żeby rozdawać pieniądze działaczom PISu, nikt za to nie
  • Odpowiedz