Wpis z mikrobloga

Dzień dobry wieczór, dopiero teraz nadrabiam odcinek bo niestety w pracy byłam, ale no tak, Dahmer jest w #!$%@? dziwny, ale to mówiłam nie raz przez ostatnie dwa tygodnie. Zależy mu tak na dotyku że na drugim lub trzecim spotkaniu będzie chciał cię przelecieć w samochodzie, a później będzie miał problem że to się wszystko za szybko dzieje i jak to tak. Polecam serdecznie
#rolnikszukazony
Wykopkipyrczane - Dzień dobry wieczór, dopiero teraz nadrabiam odcinek bo niestety w ...

źródło: comment_1666565822TuKThKE9EbAhjf9tRQQGio.jpg

Pobierz
  • 33
@jmuhha bo mi zmarnował czas, a na koniec mnie jeszcze nazwał że w sumie jestem bezwartościową osobą bo raz do pracy nie poszłam bo się źle czułam, a no i w ogóle jak można mieć kompleksy
I miałam głęboką nadzieję że zrobi z siebie pośmiewisko, i właśnie tak wyszło
I nie, to nie tylko moja opinia, moja rodzina również tak uważa bo niestety mieli możliwość go poznania
@Wykopkipyrczane: Ziomeczek ma social skill ma na naprawdę kiepskim poziomie, zadziwiające jest to, że sam się nie zreflektował jakie mogą być skutki zaprezentowania się w TV. Ma jakichś szczerych znajomych wokół siebie, czy ktoś mu doradził dla beki jego kosztem udział w tym programie? Samotność aż tak napędziła desperacje, prawictwo? Przecież to nie ma prawa się udać. Gość sprawia wrażenie jakby to intro do programu co go nakręcili jak wlazł na