Wpis z mikrobloga

Powiem Wam jedną ważna rzecz odnośnie #apple i #macbook
Od kiedy mam maca to odeszła mi ochota włączać go wieczorem aby lurkowac www czy robić coś produktywnego. Idę na spacer. Ogarniam hobby. Robię wiele więcej rzeczy poza kompem niż kiedyś. Po prostu poziom #!$%@? na ten system powoduje że zacząłem żyć innym życiem. Dziękuję pan Jobs.

#heheszki a tak naprawdę szanuje jabłko ale czy to musi się tak wywracać?
Pobierz mazsynojciec - Powiem Wam jedną ważna rzecz odnośnie #apple i #macbook 
Od kiedy mam ...
źródło: comment_16665625850tdr9QZKFa2iIOxJZn83IR.jpg
  • 10
@mazsynojciec: na m2 czy m1? Jestem zdziwiona, spróbuj zamknąć chrome (usunąć procesy). Kiedyś jeszcze na intelu zdziwiłam się ze bateria zamiast 12h jak zwykle pokazuje 30’ do rozładowania, komputer do tego gorący jak diabli. Oglądałam netflixa na chromie i zaczęłam myśleć ze coś jest nie halo. Patrzę w menadżerze zadań a tu przeglądarka sobie z tysiąc procesów otworzyła i jakiś syf narobiła xd usunęłam go i po długiej przerwie czasem korzystam
@mazsynojciec: Uff tym razem nie ja popsułem bożyszcze niezawodności.
Ale ale będę próbował skorzystać z oficjalnego help deska mam nadzieje ze mi pomogą z naprawą flagowej funkcji czyli synchronizacji telefonu z laptopem

P.S. Szanowałem jabłko ale 2 awarie w ciągu 5 miesięcy? Przecież te urządzenia miały być lepsze ad androida i windowsa a są porównywalne