Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jak to jest z pixelami zamawianymi z amazon.pl? Jest na to jakiś sposób na gwarancję czy trzeba się pogodzić z tym że w razie W nie ma żadnego wsparcia? Siostra chce sobie kupić pixela 6a, wiem że napewno nie będzie 5g i volte ale ciekawi mnie ta gwarancja. Ew. jest coś innego wartego uwagi w cenie 1900 zł co ma długoletnie wsparcie i najlepiej czystego andka? Oneplus nord 2t może? Kiedyś miałem oneplusa 5 i byłem zadowolony ale podobno w tych nowych dużo osób narzeka na nakładke.
#pixel #smartfon #android #kiciochpyta
  • 9
@Pawcio_cukierek absolutnie nie, czysty Android masz w wielu innych telefonach oczywiście nie w stock w Xiaomi masz w Pixel expirence itp. wsparcie np tak co aktualizacja to coś odj...bia abyś kupował coś nowego. A bardzk dobre aparaty to chyba żart. Może 7 ma ale reszta przeciętne w tej półce cenowej znajdziemy lepsze nie mówiąc o Huaweiach pro
@Pawcio_cukierek: jeśli sprzedawcą jest Amazon, to masz bezproblemową gwarancję. Reklamacje Pixeli można też realizować bezpośrednio w Google Store, po numerze IMEI (w przypadku wymiany na nowy egzemplarz wysyłają telefon do kraju, w którym działają, np. UK lub Niemcy, więc trzeba korzystać z pośredników). Przy gwarancji Amazonu nie ma takiego problemu.

Miałem 6a, ale sprzedałem na rzecz Pixela 7. Kupiłem za ~1700 zł i za taką cenę był to bardzo dobry telefon,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Erravi: jeśli chodzi o czystego androida (chociaż to nie jest tak ważne jeśli nie muli jak jakiś xiaomi) i aparat to może i są lepsze. Ale w kwestii wsparcia jedyne co przychodzi mi do głowy to samsung (droższy) i iphony. Pixel 6a ma wsparcie do 2027 roku. Miałem kiedyś nexusa 4, pierwszego pixela i pixela 5 i na żadnym nie było problemów z updatami.
Pobierz Pawcio_cukierek - @Erravi: jeśli chodzi o czystego androida (chociaż to nie jest tak ...
źródło: comment_1666549757nParbvkg7FSEKjwSma5Sfv.jpg
@Pawcio_cukierek: ten spod linku jest sprzedawany przez zewnętrznego sprzedawcę (jakiś ABCgreen), więc tutaj nie ma pewności w kwestii gwarancji. Obecnie w niemieckim Amazonie nie mogłem znaleźć 6a sprzedawanego przez Amazon, ale myślę że niedługo się pojawi - polecam obserwować peppera, ale zasada jest taka sama - nieważne w którym oddziale Amazonu kupisz, zawsze dostajesz gwarancję na najlepszych warunkach.
Pobierz qmox - @Pawcio_cukierek: ten spod linku jest sprzedawany przez zewnętrznego sprzedawc...
źródło: comment_16665551660EzUJ19KnxdWjP9smwbEf7.jpg