Wpis z mikrobloga

#slask #mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie #katowice Mireczki jakich deweloperów polecacie w okolic Katowic, Sosnowca, Dąbrowy Górniczej. Jakie lokalizacje, osiedla są warte uwagi w GOP? Jest sens pakować się w deweloperke czy lepiej wtórny? Jaki metraż byście rozpatrywali dla pary i w przyszłości 1 dziecka? Serio jestem już w kropce jeśli chodzi o ten temat i powoduje to u mnie niezle rycie psychiki.
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mateo971: ja dla siebie szukam teraz mieszkania z żoną, bez bachora na przyszłość, więc takie 50m2, 3 pokoje to tak 300-350k poza Kato, a w Kato 400k w górę, więc jeżeli pracujesz zdalnie to nie warto pchać się w Katowice.
@mateo971: szczerze ja mieszkałam w Sosnowcu na Zagórzu przy bezpośredniej drodze na Kato i co się chciałam spotkać w Kato ze znajomymi albo tam pojechać, to nigdy się nie chce bo daleko mimo wszystko itp. I w sumie 2 lata żyłam głównie w Sosnowcu. Jeżeli zależy Ci na zyciu w Kato, to moim zdaniem lepiej sensowna dzielnica tam niż Sosnowiec. Chyba, że Ci nie zależy, to Sosno jak najbardziej spoko do
@mateo971: ja polecam koszutke, wełnowiec, józefowiec. Blisko do parku slaskiego, dzo sklepow dookola, tramwajem 3 przystanki na rynek, ewentualnie 30 minut spacerem. Jedyny minus to przejazd na paderewe (3 stawy) w celu jakiegos grilka, albo chillu nad wodą. Mieszkam na wtórnym, ale niedługo zmieniam na deweloperke (też w tej okolicy)