Wpis z mikrobloga

Dzień dobry Mirki, mam pytanie odnośnie interaktywnego pdf, a dokładniej wniosku o rejestrację jako płatnika VAT.
Chciałem załączyć go wprowadzając zmiany na CEIDG, czy po wypełnieniu tego formularza muszę kupić Acrobat Readera żeby go wyeksportować do zwykłego PDF czy po prostu zapisać i załączyć taki plik? Bo w obecnej formie każdy może sobie poklikać zmiany jakie mu się podobają. Wolę się upewnić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pracbaza #jdg #praca
  • 8
@Positano1: O kurcze faktycznie! Ostatnim razem jak poklikałem to wydawało mi się, że musiałem załączyć PDF. Dziś poklikałem trochę więcej i faktycznie jest do wypełnienia to samo co w tym PDF. Możliwe że jestem zbyt głupi na bycie vatowcem.
Bardzo dziękuję!
@bamsebjorn: tutaj na tym filmie https://www.youtube.com/watch?v=Z_P8orw9hmk kobieta wypełnia wniosek do ceidg wraz z rejestracją do vat i vat ue i tam dość tłumaczy wszystko. Z tego co pamiętam to jak ja pierwszy raz wypełniałem to z jakiegoś powodu nie mogłem się zarejestrować do vat, wysłałem wniosek do ceidg i potem musiałem ten wniosek zaktualizować jakby i tam wtedy mogłem się zarejestrować do vat. Nie wiem dlaczego tak miałem. Być może że
@Positano1: znalazłem inny filmik, ale ten jest o niebo lepszy i już nie potrzebuję dzwonić do księgowej, jeszcze raz bardzo dziękuję! Nawet nie wiesz jak się cieszę że można tu znaleźć osoby bardziej ogarnięte niż ja :D