Wpis z mikrobloga

Hej. Zapraszam do udziały w ankiecie. Jaką opcję lokalizacji lóżka w sypialni preferowalibyście gdyby przyszło wam wynajmować takie mieszkanie?

Propozycja pierwsza ogranicza dostęp do okna. Szerokość pokoju to tylko 240 cm, zaś łóżko z materacem w całości jakieś 220 cm. (szerokość łóżka 140 cm)

Opcja druga to głowa przy grzejniku ale już jest swobodny dostęp z obu stron łóżka

#wynajem #mieszkanie

Która opcja lokalizacji łóżka w sypialni bardziej ci odpowiada?

  • Zdjęcie nr 1 32.4% (12)
  • Zdjęcie nr 2 67.6% (25)

Oddanych głosów: 37

  • 7
@herbatananoc: przy opcji drugiej 50 cm przejścia po obu stronach. Lokator może sobie przestawić jak chce tylko pozostaje kwestia gniazdek. Deweloper zaprojektował je pod opcję pierwszą. Jeżeli przesunie sobie tak jak mówisz wzdłuż okna to zakryje wszystkie które planowałem w obydwu wariantach ( w sumie trzy sztuki). Myślałem że małe mieszkanie to mały problem

Jak tak patrzę na olx to sporo sypialni nie ma przejścia na drugą stronę pokoju. Trzeba przechodzić
@Pawelex: odmierz sobie 50 cm i sam oceń. Wydaje mi się, że to za mało nawet na sensowną szafkę (ale rozumiem, że i tak zrobisz na wymiar). Jeśli jednak uważasz, że starczy, to rób opcję 2. Co do opcji 1. Na olx są pewnie peerelowskie klity, ludzie wstawiali łóżko i szafę, bez żadnych szafek nocnych i jakoś żyli, ale spytaj sam siebie, czy Ty teraz dałbyś tak radę. Otwierasz drzwi i
@Pawelex: jeszcze taka myśl na temat łóżka dostępnego z boku, czyli Twoja wersja 1 albo moja wersja pod oknem. Oczywiście prawidłowo jest, kiedy wezgłowie jest na ścianie naprzeciw drzwi, tak jak zrobiłeś. Ale też wydaje mi się, że ludzie w przypadku łóżka we wnęce wolą mieć wezgłowie po lewej stronie, jakoś wygodniej im wchodzić lewym bokiem i schodzić w prawo. Może ma to jakiś związek z fizjologią, a może to przypadek