Wpis z mikrobloga

Ech tak se myślę jak to te normiki żyją, że tak masowo te Polki mają.
Ja to nigdy Polki nie miałem, co za peech. Wygląd miałem raczej w miarę dobry, teraz już słaby, bo wyłysiałem i mimo tego w miarę ok wyglądu to nie dane mi było mieć Polkę.
Jak te normiki to robią? Dla mnie posiadanie Polki to jakaś abstrakcja.

Już nawet kij tam z Polką, ale nawet kolegów mieć bym chciał realnych, a nie tylko w necie. Nawet na imprezy bardzo rzadko łąziłem, bo mnie nikt nie zapraszał, może ze 3 razy byłem na takich porządnych. Nigdy nie byłem na niczyim ślubie. Bania zryta. Pieprzycie o wyglądzie, bo na wygląd na który nie mamy wpływu łatwiej jest zwalić. Ale o ile nie masz jakiś widocznych chorób to raczej to kwestia banii a nie wyglądu. No może z wrodzonym wyglądem 3/10 nie będziesz miał modelki (choć i takie pary są), ale jakaś tam Polka się powinna trafić, gdybyś miał dobrą banię.

W moim przypadku myślę, że winę za to ponoszą moi rodzice. Pochodzę z patologicznej rodziny w której doświadczałem przemocy psychicznej i to zryło mi banię, uczyniło odludka ze mnie. Potem też moja wina, że się bałem, że nie próbowałem wystarczająco mocno, choć i tak próbowałem znacznie więcej niż przeciętny normik.

W tygodniu jakoś tam funkcjonuję, bo mam dobrą pracę i dużo się uczę, ale wieczorami pustka. Najgorsze są weekendy. Wtedy normictwo się bawi, a ja siedzę w domu. Pójdę na siłkę, pojem, posprzątam, poczytam i przez całą resztę gra tylko gram samotnie w LOLa. Nudzi mnie to, ale zabija czas. No bo co innego robić.
#przegryw #gehenna #samotnosc
aczutuse - Ech tak se myślę jak to te normiki żyją, że tak masowo te Polki mają.
Ja ...

źródło: comment_1666462197v2WJDWM4AWzy5Of0HUxIWK.jpg

Pobierz