Wpis z mikrobloga

@matigala: ceny spadną, w niektórych rejonach mocniej, w innych mniej, ale ogólnie spadki będą nieduże. Za to kredyty drogie.
Rząd uk prędzej wprowadzi kredyty wielopokoleniowe niż doprowadzi do krachu na rynku nieruchomości imo...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Paula_pi: @Budo: @saviola7: @matigala: w mojej dziurze w Yorkshire już lecą. Te najtańsze domki w rzędach stawiane z 100k pospadały do 80-90.
No ale też trzeba brać pod uwagę, że koszt wzięcia kredytu wzrósł, więc pewnie wyjdzie na zero.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Budo: za 150k to mój brat kupił ostatnio bliźniaka, z podjazdem, dużym ogrodem. 3 sypialnie, wielka kuchnia itp.
To co ja wynajmuje czyli na dole living room, jadalnia (wielka), kuchnia. U góry dwie sypialnie i łazienka (wielka) to lata za 80-90k£. No ale to east Yorkshire, to wiecie, taniej w Anglii się już chyba nie da.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@matigala: taniej nie taniej... Wartość spadnie, a cena to inna rzecz - z powodu obecnej sytuacji ekonomicznej dużo osób dostaje podwyżki i to nie małe. Moja zdolność kredytowa teraz jest lepsza niż kiedykolwiek właśnie przez to, że pracodawca zwiększył wynagrodzenie.