Wpis z mikrobloga

Byłem niedawno na pogrzebie - dawne woj Siedleckie - i ta moja 3,14erdolnięta rodzina, oczadziała katolicyzmem plus PiSem, doczadza się dodatkowo na ludowo.
Np czad:

Jeden umrze i zaraz zabiera drugiego. Nikt mnie nie powie że jest inaczyj. Jak zmarła stryjenka Wiesława za 2 miesiące zabrała ze soba Staśka Kulchawiaka. A mieszkał w Australii!

Mało im kretynizmow to dokarmiają się wysrywami jak powyżej. A powiedz mu że to bzdury ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ty nie bądź taki mądry bo mieszkasz w Warszawie a twoj ojciec też taki był i w wypadku skończył, a wcześniej umarł dziadek Bolek. O!


##!$%@? ratunku dla nich już nie ma. Chyba że wymyśla przeszczep łba
#bekazpodludzi #pogrzeb #bekazkatoli
robert5502 - Byłem niedawno na pogrzebie - dawne woj Siedleckie - i ta moja 3,14erdol...

źródło: comment_1666435835RwJybLKdNVzT7ml8IHX0Ln.jpg

Pobierz
  • 8
Pewna część prawdy może byc w sprawie tych korelacji śmierci w rodzinie. Tu naukowe badanie -dotyczacy wpływu śmierci dziecka na matke- więc daleki od powyższego przykładu, niemniej inni mogą jakoś to rozciągać na dalszą rodzinę być może.

https://www.sciencedaily.com/releases/2012/10/121020162641.htm

"A new study co-conducted by a researcher at Rochester Institute of Technology uncovers the strong connection between the death of a child and the mortality of the mother, regardless of cause of death, gender