Wpis z mikrobloga

Nareszcie jest! Wyczekiwana paczka z fajnymi rzeczami od #barylkakrwi. Zawsze trochę zazdrościłem szczęśliwcom z poprzedniej edycji takich fajnych gadżetów - muszę przyznać, ale w końcu los uśmiechnął się i do mnie.
Rozpakowywałem ją z ciekawością co znajduje się w głębi paczki oglądając każdą rzecz z osobna. A znajdowało się w niej:

-List z podziękowaniami od Baryłki oraz Wykopu. Miło było mi go czytać.

- Od Baryłki krwi: Breloczek, kubek oraz kody zniżkowe na skarpety, breloczki i prace graficzne

- Kubek termiczny, czekolady, naklejki, workoplecak od Wykopu. Każda z tych rzeczy na pewno znajdzie u mnie zastosowanie, a czekoladkami, podzielę się z rodziną

- Koszulka, notesik i torba prezentowa od PKP intercity. Stylowa koszulka idealnie nada się do zakładania podczas podróży pociągiem :D

- Skarpetki z soxinthebox. Mega fajne, modne skarpety na wyjście a także na długie zimowe wieczory, żeby ogrzać stópki.

- Gadżety od Mobilevikings: workoplecak, długopis, pocztówka, promocja na usługi, przypinka, stojaczek na telefon i para świetnych skarpet takich jak opisane powyżej.

- Koszulka od NCK i Żelki od gusto, a także breloczek od Bido.

Z każdej otrzymanej rzeczy bardzo się cieszę i takie akcje motywują do dalszego działania i wspierania baryłki na wykopie. Każdy z Was powinien kiedyś spróbować, chociaż raz oddać krew, która może uratować komuś życie bądź zdrowie. Nigdy nie wiadomo, czy ktoś z waszego bliskiego otoczenia, nie będzie potrzebować tego cennego leku.

Dziękuję za prezent i widzimy się na tagu przy kolejnej donacji! (ʘʘ)

#chwalesie #prezent #krew #krwiodawstwo #wykop #pkp #mobilevikings #soxinthebox #gusto
Pobierz timesP - Nareszcie jest! Wyczekiwana paczka z fajnymi rzeczami od #barylkakrwi. Zawsz...
źródło: comment_1666432036lv88vfXUqrZd0gRThHi3I9.jpg
  • 2