Wpis z mikrobloga

Sprzedałem na olx perfumy zapakowane fabrycznie. Oryginalne oczywiście(perfumy dostałem z firmy za dobre wyniki sprzedażowe wiec paragonu nie mam) , dałem bardzo fajną cenę. Teraz osoba kupująca wypisuje do mnie że to są podróbki i chce zwrot. Czy muszę zwrócić pieniądze bo osoba straszy sądem czy bóg wie czym jeszcze.
#olx #pytaniedoeksperta #prawo
  • 23
@kelso123: jeśli jesteś pewien że masz oryginał i masz na to jakiś dowód(np. paragon) to olej.

Właśnie paragonu nie mam bo dostałem to od firmy jako prezent. To że oryginał jestem pewien bo pracuję w firmie która zdecydowanie podróbkami nie handluje ale dostałem prezent za dobre wyniki sprzedaży i wystawiłem za połowę ceny. Teraz produkt otwarty a był zapakowany w folię oryginalnie i w przypadku zwrotu już nie sprzedam
@kelso123: a czym tu się przejmować? Myślisz, że pójdzie do sądu? Masz podkładkę więc śpij spokojnie.


Właśnie paragonu nie mam bo to prezent od firmy, jedynie mail służbowy od kierownika co dostaniemy na prezent jak wyrobimy konkurs ale pokazywać służbowych maili się boję.
@szasznik : jeśli jesteś pewien że masz oryginał i masz na to jakiś dowód(np. paragon) to olej. Właśnie paragonu nie mam bo dostałem to od firmy jako prezent. To że oryginał jestem pewien bo pracuję w firmie która zdecydowanie podróbkami nie handluje ale dostałem prezent za dobre wyniki sprzedaży i wystawiłem za połowę ceny. Teraz produkt otwarty a był zapakowany w folię oryginalnie i w przypadku zwrotu już nie sprzedam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kelso123: ale co olx teraz od ciebie chce? Ten waeian z ochroną jest tylko po to żeby nie wysłali ci czegoś innego lub pustej paczki. Ty perfumy wysłałeś, a czy one są oryginalne czy nie to już nje twoja broszka raczej, chyba że ten koleś to udowodni. Odpisz tak olx
@kelso123: ale co olx teraz od ciebie chce? Ten waeian z ochroną jest tylko po to żeby nie wysłali ci czegoś innego lub pustej paczki. Ty perfumy wysłałeś, a czy one są oryginalne czy nie to już nje twoja broszka raczej, chyba że ten koleś to udowodni. Odpisz tak olx

@Konkol
Tzn narazie to ta baba napisała ponoć do olx. Ja jeszcze czekam na pieniądze od olx i na rozwój sytuacji.