Wpis z mikrobloga

@kupkesobieciagne: z tym się zgodzę, wschodnioeuropejskie laski stają się znane nawet w tzw. środowiskach incelskich, gdzie radzą karłom z w miarę przyzwoitym ryjem przyjazd na darmowe ruchanie w te strony xddd
  • Odpowiedz
@Rimbolo: bo mężczyźni w Polsce są "hetero-maczo", "o problemach rozmawiają tylko #!$%@?", "jak się pożalisz kobiecie to cię rzuci i nie będziesz dla niej męski" - idealna mieszanka do budowania depresji i samobójstwa. Mężczyźni w PL to chodzące kompleksy. Dlatego -> edukacja -> edukacja emocjonalna -> budowanie pewności siebie i rozwijanie pasji i zainteresowań -> nie krytykowanie ludzi i innego stylu życia (w Polsce nagminne). Dajmy ludziom po prostu żyć
  • Odpowiedz
@little_muffin: Ja tam nie wiem o tym, jak sytuacja wygląda na "zgniłym zachodzie", ale w Polsce akurat w tym, że pozalenie się kobiecie może doprowadzić nawet do rozpadu związku jest dużo racji. Myślisz, że mało takich przypadków było? Nawet niedawno na reddicie huopy ( i to wysokiej jakości, bo warszawskie sojaki z IT,) narzekały, że takie coś kończyło się w ich przypadku zerwaniem
  • Odpowiedz
@Rimbolo Bo mamy rozpieszczone Kobiety na zachodzie nie do pomyślenia jest żeby facet pomagał pani kurier przy wnoszeniu paczki.
W Polsce nie dość, że ją wyręczy to jeszcze da napiwek..
U nas trzeba być prawdziwym Supermanem żeby sprostać wymaganiom "wschodnich kobiet".
Poprzednie pokolenie zawaliło na całej linii, masa błędów w wychowaniu..
  • Odpowiedz
@Rimbolo: bzdury piszesz. W każdym związku faceci mi się żalili, moi mescy przyjaciele mi sie zala. Niektorzy zyja tylko tym zaleniem sie i umartwianiem.
Ja wiem jak wyglada sytuacja na tym zgnilym zachodzie - nikt nie daje #!$%@? o to, czy jestes facetem i chodzisz w sukienkach bo masz taki kaprys, czy jestes baba i pracujesz jako kierowca ciezarowki. Kazdy moze byc soba. Nie ma presji spolecznej na bycie schematycznym i stereotypowym. Ludzie po prostu wykazuja dla siebie zrozumienie.
Pisalam ostatnio z jakims Holendrem, dosyc mlodym - lvl 20, jak mu napisalam, ze w Polsce chlopy tworza setki fejkowych profili modeli-Chadow, zeby udowodnic, ze kobiety lubia atrakcyjnych mezczyzn i lubia sie ruchac to byl w szoku i pytal sie czy sobie zartuje, bo to tak glupie i dziwne dla niego bylo ;-)

Nawet niedawno na reddicie huopy ( i to wysokiej jakości, bo warszawskie sojaki z IT,) narzekały, że takie coś kończyło się w ich przypadku
  • Odpowiedz
@mathias94: przecież możesz sobie wziąć żonę z zachodu. Mężczyźni nie lubią niezależnych kobiet. Szukają kogoś kim mogą się opiekować i w ten sposób dowartościować, że są "potrzebni i niezastąpieni".
  • Odpowiedz
bo mężczyźni w Polsce są "hetero-maczo"


@little_muffin: gdzie? Wychowywani i nauczani jesteśmy przez kobiety, które kastrują w nas męskość.

moi mescy przyjaciele mi sie
  • Odpowiedz
  • 12
@little_muffin Przecież Ty nie rozumiesz statystyki, która komentujesz. Pytanie nie jest, dlaczego mezyczni popełniają tak dużo samobójstw, tylko dlaczego popełniają tak dużo w stosunku do kobiet.

bzdury piszesz. W każdym związku faceci mi się żalili, moi mescy przyjaciele mi sie zala.


@little_muffin Dopóki nie miałaś 1000 związków, a sama potrafisz badac, to taki dowód anegdotyczny schowaj sobie w
  • Odpowiedz
@little_muffin:

"jak się pożalisz kobiecie to cię rzuci i nie będziesz dla niej męski"

warto zauważyć że to przekonanie wcale nie wzięło się z kosmosu xD nie mówię że to norma, ale w Polsce jest nadreprezentacja prawaków zarówno wśród mężczyzn jak i kobiet (przy czym u kobiet nie aż tak znaczna, ale dalej obecna)
  • Odpowiedz
Przecież Ty nie rozumiesz statystyki, która komentujesz. Pytanie nie jest, dlaczego mezyczni popełniają tak dużo samobójstw, tylko dlaczego popełniają tak dużo w stosunku do kobiet.


@Halbr: co dlaczego? Dlatego, ze kobiety w PL np. mają wyższe wykształcenie, im wyższe wykształcenie tym chetniej siegasz po pomoc bo masz wieksza samoswiadomosc chorob psychicznych i dbania o zdrowie psychiczne.

Dopóki nie miałaś 1000 związków, a sama potrafisz badac, to taki dowód anegdotyczny schowaj sobie w
  • Odpowiedz
  • 10
Atakujesz, ale nie podajesz zadnych przykladow czy badan tlumaczacych co sie dzieje


@little_muffin Bo nie znam przyczyn, więc w przeciwieństwie do Ciebie, ich nie wymyślam. Ty masz swoje zdanie, tyle że po co je pisać, skoro jest bezwartościowe, bo niczym nie poparte. Nie wiem, dlaczego Ci się uroiło, że skoro nie znasz przyczyn i nie masz dowodów, to możesz je wymyślić xd

typowy mansplaining
  • Odpowiedz
@CamusVevo: w Polsce w ogóle są problemy z logicznym mysleniem, poszanowaniem drugiego czlowieka i wsparciem dla czlowieka i wszystkim innym. Nasi politycy to wizualizacja naszego spoleczenstwa skupionego w soczewce - nepotyzm, korupcja, zdrady, rozwody koscielne i inne takie. Nasze spoleczenstwo jeszcze sie musi wiele nauczyc.

bla bla bla, czemu w żadnym kraju nie ma po równo? Nie mówiąc o przewadze kobiet? Nie wiem choć się domyślam. Kobieta nigdy nie zrozumie.
  • Odpowiedz
Ukończenie wyższej szkoły czegoś tam to jest wyższe wykształcenie tylko z nazwy.


@Halbr: no ja ukonczylam UJ, a Ty? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co to masz za wyzsze wyksztalcenie, pochwal sie.

prawdopodobnie z lepszym startem,


kochaniutki, zapewniam Cie, ze nie mialam zadnego lepszego startu, wszystko co mam to moja ciezka praca - czesto okupiona placzem, trudem, nawet problemami zdrowotnymi. Mialam taki sam start jak Pan Mariusz,
  • Odpowiedz