Wpis z mikrobloga

W jaki sposób rozwiązaliście widoczność listew zasilających na biurku? Nie mówię tutaj o listwie do której są podłączone wszystkie peryferia ( komputer, monitor drukarka itp.) np. pod biurkiem, bo taką można łatwo schować i jej nie widać, natomiast mówię o listwie do której chcemy podłączać telefon, tablet, listwa która ma być pod ręką, lecz niewidoczna na biurku bo psuje design ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jeśli macie dobre rozwiązanie, podzielcie się w komentarzach.
Znalazłem na tę chwilę gniazdka podblatowe (komentarze) jeśli macie je to dajcie znać w komentarzach jak się spisują, aczkolwiek wolałbym nie ciąć biurka z blatu dębowego pod gniazdka.

Tagi dla zasięgów
#kiciochpyta #elektryka #programowanie #remontujzwykopem #mieszkanie #komputery
  • 6
@spec_IT: swego czasu w innym miejscu przywierciłem do ściany, gdzie licowała się ze ścianką boczną regału. I tam okazyjnie byłą wpięta ładowarka. Jak czegoś nie możesz ukryć to ładnie wyeksponuj, np. pod półką, wobec której jesteś zwrócony siedząc przy biurku, czy jak tam wolisz. I tak to lepiej wygląda jak #!$%@? na blacie biurka, no chyba że masz naprawdę giiiigantyczne biurko. Na małych biurkach cokolwiek walającego się tworzy syf. Są jeszcze