Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@diler_biedy: A ja myślę, że większość osób pomija tutaj aspekty szkolne, nie uważasz że szydera w szkole z powodu dwójki ojców będzie ogromna? Często czyta się jak to dzieciaki nawzajem robią sobie na złość o jakąś błahostkę więc współczuję dla takiego dzieciaka, który padnie ofiarą takich żartów bo ma dwóch ojców. Nie wiem malujecie te domy dziecka jak więzienne N'ki albo #!$%@?ło wam się z poprawczakiem bo nie chce mi się
@CeskySexyHnojek: jesli patrzysz z perspektywy gimnazjalisty, to tak, masz rację ( ͡° ͜ʖ ͡°) powiem Ci dzieciaku jak jest w prawdziwym życiu.
U mnie w szkole była dziewczyna z bidula, wiesz jak ją nazywali? Skunks. Miała wszy i zachowywała się jak pobity pies który siedzi w kącie z podkulonym ogonem. Wymuskany oskarek od pary pedałów pierwszy by pluł na takie dziecko
@diler_biedy Benito dzieciaku słuchaj, to nawet nie musi być gimnazjum bo szkole średniej by jeszcze coś takiego miało miejsce a swoją drogą to nie chce mi się wierzyć żeby oskarek zgrywał takiego kozaka, byłby złomowany przez kolegów aż psycha by mu siadała, nie wiem trochę to bawi bo żyjesz w jakimś abstrakcyjnym świecie i zakładasz mało realne scenariusze, ale jasne wyłączyłeś telewizor a włączyłeś myślenie ( ͡° ͜ʖ ͡°