Wpis z mikrobloga

@Tomekmoskwa: roczny koszt utrzymania "pustostanu" to jakieś 7k więc wytrzymam. Mieszkanie 27 lat po remoncie więc, pod wynajem słabo.
@posepny1: interesuje mnie cena taka jak w zeszłym roku, bo obecnie to spadły i to o 10-15% za podobne i pilnie chcą sprzedać (kredyciarze pod kurek).
@posepny1: w zeszłym roku mieszkanie pod moim kupione za ~350. Podobne mieszkanie jak moje w bloku obok (inne piętra, ale metraż taki sam [+/-2m]) 300-320.

Gdzie obecnie nie wiem nawet w co miał bym ulokować ~50% kwoty mieszkania (współwłasność).
@posepny1: obok centrum, miasto wojewódzkie, płyta, 198X budowa, blisko do 4 przedszkoli, 2 żłóbków, 3 szkół podstawowych, 3 liceów.
15 minut do większości urzędów, ~20minut do większości uczelni wyższych.
Idealne dla młodego małżeństwa planujących dzieci.

Jak by nie wyjazd za granicę, wolał bym je wykupić, wyremontować i wynająć pod studentów.
@MegaZU0:

interesuje mnie cena taka jak w zeszłym roku


Sprawdz jakie rok temu byly stopy procentowe

płyta, 198X budowa


Nie liczylybym za bardzo na klienta gotowkowego ktory jest duuuzo bardziej wybredny a na kredytowego to juz wgl. Imo, bedzie trudniej sprzedac takie mieszkania jak Twoje
większości uczelni wyższych.

Idealne dla młodego małżeństwa planujących dzieci.


@MegaZU0: mlode malzenstwa to w tej chwili nie maja zdolnosci kredytowej. Jak jeszcze do remontu to moze jak sprzedasz za 200k to pojdzie. Sorry, ale rynek jest odciety od kredytu, a klient gotowkowy kupi tylko dobra okazje - lokalizacja i raczej nowe zeby uniknac remontow bo tez drogie i zajmuje czas. Ty nie masz ani jednego, ani drugiego niestety.
interesuje mnie cena taka jak w zeszłym roku, bo obecnie to spadły i to o 10-15% za podobne i pilnie chcą sprzedać (kredyciarze pod kurek).


@MegaZU0: xD no to nie widzisz, ze konkurujesz z lepszymi ofertami? Szczegolnie jak to mieszkanie do remontu gdzie na remont trzeba dzisiaj miec dodatkowe 70 k minimum? Nie ma cen z zeszlego roku i nie bedzie. Albo dzisiaj sprzedaz 10 % taniej, albo sprzedaz za 2
Nie liczylybym za bardzo na klienta gotowkowego ktory jest duuuzo bardziej wybredny


@Sibu: ktoś z kasą kupuje to co jest dobrze zlokalizowane i nie straci. Ja nadal mam znajomych co inwestują w nieruchy, ale oni kupują najlepsze lokalizacje i w sumie cena ich #!$%@? (bo to tylko kawałek ich portfela na inwestowanie)