Wpis z mikrobloga

Chyba straciłem FB ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Miałem konto podpięte pod jakiś stary @, nie pamiętam hasła i do logowania na innych urządzeniach używałem Google Authenticator, który był podpięty pod zupełnie inny adres mailowy na Gmailu
No i dziś mój smartfon zginął w starciu z betonowym krawężnikiem XD
Mam już zapasowy telefon i zalogowałem się na nim na swojego gmaila, drugi adres mailowy też odzyskałem. Dodałem też to nowe urządzenie do GA. Próbuję teraz odzyskać konto na FB, ale wymagają ode mnie jakiegoś kodu - domyślam się, że chodzi właśnie o ten z Authenticatora. Próbuję, ale nie wchodzi, a żaden sms do mnie nie dociera.

Jest opcja przesłania Cukierbergowi fotki dokumentu tożsamości, ale na swoim FB miałem ściemnioną datę urodzenia. Wysłałem to, ale nie mam zbyt wielkiej nadziei ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jest jakaś inna opcja by odzyskać dostęp? Ewentualnie opowiedzcie mi o tym, jak zmieniło się Wasze życie po rezygnacji z FB ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#facebook #android #google
Zralok - Chyba straciłem FB ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Miałem konto podpięte pod jakiś stary @, nie...

źródło: comment_1666387246BkZQ6dcrdGbDH5BkVACFIY.jpg

Pobierz
  • 6
@Zralok dwa lata temu siedząc na kiblu i kolejny raz skrolując gówno posty na fb podjąłem decyzję, że lepiej odpisywać wykopkom na nocnej niż oglądać ten ściek. i usunąłem konto. bardzo dobrze mi z tym. polecam. od kontaktu mam telefon i prawdziwych znajomych ¯_(ツ)_/¯ a do gównowpisów mam wypok gdzie ludzie nie muszą wiedzieć żem debil ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Zralok: Cześć Mirku, mam podobny problem, a właściwie ten sam - wpadłem w pętlę, bo utraciłem dostęp do komórki, a co za tym idzie do Microsoft autentyfikatora, więc nie mogę się zalogować na FB. Widzę, że Twój post jest dość świeży, możesz napisać koledze w potrzebie gdzie wysłałeś swój dowód i co z tego wyszło?
@BrakuSmaku: przy logowaniu FB kazało podać mi ten kod i gdzieś na końcu były ekstra opcje awaryjne. Wysłałem im fotkę paszportu i o dziwo odblokowali mi konto, choć różnica w dacie urodzenia wynosiła jakieś 50 lat XD
@Zralok: Ufff, czyli jest nadzieja. Spedzilem pół poranka szukając takiej opcji u siebie, ale albo jestem ślepy, albo jej nie mam :( Pamietasz może gdzie były te opcje awaryjne? Albo na jaki adres wysyła się dowody do weryfikacji? Sorry, że tak Cie męcze, ale już powoli tracę cierpliwość do tego FB.
@BrakuSmaku: ale masz poprawne hasło i brakuje tylko tego kodu? W tym oknie, które przekleiłem w poście jest na dole jakaś dodatkowa linijka. Tam musisz wejść i przekierują Cię do weryfikacji dokuemntem tożsamości. Trzeba będzie podstawić papier pod kamerę. Nie wysyłaj niczego żadnym mailem