Wpis z mikrobloga

@hektore: Jeszcze dobre było "Żydowie" xD Wiejski chłopaczek ogląda filmiki dla szurów i próbuje w TV Strzegomiany grać eksperta od geopolityki próbując powtórzyć to co obejrzał. Najpierw proponowałbym zacząć, od ogarnięcia, że była rzeź wołyńska a nie wołomińska.
  • Odpowiedz
@OnKujajor91: to jest wioskowy głupek no #!$%@? XD i to gadanie że 95% ludzie to debile XD a 5% frekwencji konfederacji to inteligentni ludzie z WŁASNYM MÓZGIEM I WŁASNYMI OPINIAMI zaczerpniętymi z filmów z zółtymi napisami. Czekam aż będzie #!$%@?ł o sorosie, rothschildach i nie wiem co jeszcze XD brakuje jaszczurów i jakiś tam annunaki i oczywiście płaskiej ziemi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@OnKujajor91: gada o banderze, jacy to Ukraińcy źli i rosja wspaniała a napisz tylko że gada głupoty to ban na czat. Pełna komuna ( ͡° ͜ʖ ͡°) typ się całkiem odkleił od tego siedzenia w domu
  • Odpowiedz
  • 4
@Bin_Laden
@hektore
@OnKujajor91 prawiczek to zdecydowanie jeden z najgłupszych ludzi, jakich miałem wątpliwą przyjemność słuchać. Gość ma tak nasrane pod tą łysą kopułą, że to masakra jakaś. Najlepsze jest to, że on ma prawa wyborcze. Dobrze że się chociaż nie rozmnaża
  • Odpowiedz
@OnKujajor91 to prawda jest skończonym cymbałem i szurem. Brak mu elementarnej wiedzy. Jak już zacznie o polityce a w szczególności o szczepionkach czy Ukrainie to mi się nóż w kieszeni otwiera.
  • Odpowiedz