Wpis z mikrobloga

Hej! :) Zaczynajmy. Wołam uczestników:


Drabinka konkursowa prezentuje się następująco: https://challonge.com/pl/p1p52ndx Odszukajcie na niej partnera, z którym zagracie w pierwszej rundzie. Skontaktujcie się z nim i wspólnie uzgodnijcie, do jakiego podkładu chcecie zagrać. Macie na to dwa dni, czyli do 13:10 w niedzielę.

Linka do wybranego podkładu wrzućcie w komentarzu niżej. Jeżeli się nie dogadacie, to podkład dostaniecie ode mnie. Uwaga - może być bardzo dziwny ( ͡° ͜ʖ ͡°), więc lepiej wybierzcie go sami. Po wybraniu podkładu będziecie mieli tydzień na dostarczenie gotowych nagrań do pierwszej rundy. Od momentu wspólnego wyboru i zgłoszenia podkładu nie musicie utrzymywać kontaktów ze swoim partnerem w danej rundzie. Każdy z Was nagrywa solo całkiem samodzielnie, do dowolnego fragmentu podkładu.

Miała powstać baza podkładów, która ułatwiłaby Wam jego wybór, albo zorganizowanie losowania zestawu podkładów w parach. Swoje propozycje zgłosiła mniej niż połowa uczestników i nie wszystkie zestawy są, moim zdaniem, odpowiednie do wykorzystania w naszym konkursie. Może na dalszym etapie zabawy dopracujemy lepszą listę. W międzyczasie możecie korzystać z tamtych propozycji.

Skoro to konkurs, to jakichś zasad musimy się trzymać. Przygotowałam ekhm regulamin w punktach. Nie oczekuję, że ktokolwiek się z nim zapozna, ale i tak Was obowiązuje :P Sorry za stanowczy ton, ale inaczej się chyba nie da pisać regulaminu? Próbowałam. Jeżeli cokolwiek okaże się niejasne, albo będziecie mieli jakiekolwiek trudności, to śmiało piszcie do mnie.

@Kpr19: co to za ban? Nie obrażaj papieża i moderacji, jeżeli chcesz zostać gwiazdą e-rocka :P Wrzucam Cię do rezerwy, razem z ochotnikiem @pansiano <3 i spóźnionym @davebydave i wszystkimi, którzy jeszcze będą chcieli dołączyć do zabawy. Rezerwowi mają duże szanse wskoczyć do głównego składu, gdy któryś z grających w pierwszej rundzie zrezygnuje, lub się spóźni - we wcześniejszych edycjach #mirkoshredwars był to częsty problem.
  • 60
REGULAMIN
1. Jeżeli już graliście w naszych konkursach to wiecie, czego możecie się spodziewać i nie musicie sobie zawracać głowy czytaniem całego poniższego tekstu.


2. Na wybór podkładu macie 48 godzin od momentu ogłoszenia, z kim zagracie w danej rundzie.


3. Solówki powinny mieścić się w przedziale 30-60 sekund.


4. Nagrania konkursowe powinny być gotowymi do puszczenia klipami w formacie mp4. Wrzućcie je gdzieś do netu, na przykład na google dysk i
Dwójka zawodników umówiła się właśnie na nagranie ciurkiem jeden po drugim - bez przerwy i fadeoutu/inu między dwoma solówkami. Jestem za takim pomysłem, w razie czego i dam chętnym dodatkowy dzień na jego realizację. Musielibyście sami zmontować taki podwójny klip i dostarczyć mi jeden gotowy plik mp4 z dwoma solówkami, żeby to dobrze wypadło. Zbyt wiele może pójść nie tak, gdy dostanę do połączenia dwa oddzielne nagrania.