Wpis z mikrobloga

#perfumy żeby nie było, że testuję tylko arabskie smrody przygotowałem dla Was kolejną recenzję. Jest to zapach znany z YouTube'a i najbardziej hypowany przez murzyna z saksofonem a mianowicie John Varvatos Vintage.

Vintage marki John Varvatos to drzewno - szyprowe perfumy dla mężczyzn. Vintage został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Rodrigo Flores-Roux. Nutami głowy są Rabarbar, Pigwa, Pieprz, Piołun, Bazylia i Koper włoski; nutami serca są Cynamon, Jagody jałowca, Lawenda, Zielone liście, Korzeń irysa i Jaśmin; nutami bazy są Tytoń, Zamsz, Jodła balsamiczna, Fasolka tonka, Nuty drzewne, Mech dębowy i Paczula.

Jak pachnie?

Jak Dolce Gabbana the one edp bez ambry, za to z rabarbarem i odrobiną cynamonu na miksie pozostałych składników które dają taki lekki vibe fougere.

Zapach jest liniowy, otwiera się kwaśnymi rabarbarem z pigwą, szybko dochodzi tytoń z cynamonowym tłem i elementami fougere. Mamy faktycznie taką nowoczesną interpretację nut vintage.

Wszystko to jest bardzo przyjemne, dobrze zblendowane i naturalne ale zapach przy 16 strzałach projektuje przez 1.5 h, na skórze wytrzymuje 5 h. Nie jest drogi, ale te parametry to trochę porażka.

Moja ocena 7/10.

Pzdr 2137
prodigium - #perfumy żeby nie było, że testuję tylko arabskie smrody przygotowałem dl...

źródło: comment_1666337520Bxs1yQUEyiMturYGwYHELl.jpg

Pobierz
  • 3