Wpis z mikrobloga

@QTINIO: mnie jeszcze #!$%@? jak KAŻDY odcinek zaczyna się od "jeśli podoba Ci się materiał to przypominam/zachęcam o zostawieniu suba i dzwoneczka zeby byc ma bieżąco"
Legenda głosi, że komuś materiał spodobał się po 20 sekundach intra i dopiero sobie przypomniał, że przecież może zasubować
@QTINIO: moda wzięła się od mrBeasta który robi to w sposób dosłowny ale sprawny. Inni podpatrzyli, i tez zrobili ale zamiast sprawności która wymaga ciężkiej pracy, zostawili tylko dosłowność.
Ogolnie gębę mówiąca zostań do końca, bo -szantaż na nie pokazanie- jest słaba, prawidłowo zastosowana sztuczka to coś w stylu, :
„To jest zajebisty odcinek, będą krew pot i łzy”, a tle lecą przebitki.
A w trakcie odcinka, powinno wyglądać to jak
@topikPajak: dobrze napisane. Jak teraz sie zastanowie to nie przypominam sobie zebym to zauwazyl u mrBeasta ale to pewnie dlatego ze jest to dobrze schowane i jest to robione ze smakiem
@topikPajak: Nie wiem jak MrBeast to robi, ale u niego to rzeczywiście działa u naszych polskich twórców tylko wkurza. wydaje mi się, że on mniej tych wstawek ma, ale może po prostu robi to tak dobrze, że tego nie zauważam. Chociaż bardziej denerwuje mnie u Czvjnika niż Friza to wszystko.