Wpis z mikrobloga

@borjaki: +1.5k od dziecka xD Zarabiam średnio 14k netto na miesiąc, krecha z ubezpieczeniem to 4.5k, dom 270m2, 3-ka dzieci, żona nie pracuje obecnie. Jakby nie widzimisię żony to spokojnie bym odkładał kilka kafli co miesiąc. Ale co racja to racja - pomimo wakacji kredytowych spłacam te 6-7k kredytu co miesiąc nadpłacając, z 3ką dzieciaków nie planuje wakacji nawet na kolejny rok.
  • Odpowiedz
@InzynierSieci: no tyle kosztuje srednio prywatne przedszkole w Warszawie. Moje kosztuje troche wiecej :P. Do tego mieszkanie 118m, tez oplacic trzeba, chciaz ja akurat jestem od listopada 21 na stalym i dosc niska rata bo kredyt juz w sporei czesci zasypany. Ale tak czy inaczej przy budzecie 10k netto raczej srednio by mi sie to wszystko spinalo. I wiesz ja wiem ze mozna sobie pare rzeczy odmowic i przezyc nawet
  • Odpowiedz
@pastibox: ja to jednak boidupa jestem xD nadal miałbym zdolność na to mieszkanie co wzialem w 2020 a się stresowałem jak to będzie żyć z kredytem xD A tu nawet na historycznie wysokich stópkach taki kredyt bez problemu.
  • Odpowiedz
gratulujemy! Chciałeś się pochwalić czy co? Może weź ten drugi kredyt jak jeszcze możesz :P


@pastibox: chciałem się zastanowić jakie kredyty brali ludzie w 2020 i przy jakich zarobkach xD

A ty ciągle sobie wymyslasz ze chce brac 2 kredyt jednoczesnie zostawiajac stary, serio jak na to wpadles? ( ͡° ʖ̯ ͡°) często sobie coś tak wymyslasz?

a na moje dawno temu postawione pytanie oczywiscie nie
  • Odpowiedz