Wpis z mikrobloga

Szkoda mi gościa. Przez lata, jego ambicja była tym, co pozwoliło mu zajść na sam szczyt i strzelić 450 bramek dla Realu Madryt, a dzisiaj jest jego największym przekleństwem. Cierpi on, cierpi klub, cierpią kibice. Taki zawodnik nie powinien spędzać ostatnich lat kariery na ławce, ale sam nie daje wyboru. Szkoda, że nie widzi tego, że mógłby osiągać równie wielkie rzeczy co kiedyś, gdyby był bardziej liderem zespołu. Że tutaj też można się rozwijać i zapisać się jako legenda.

No ale on woli bić jakieś śmieszne rekordy w LM, która może być zaraz zlikwidowana, no a druga sprawa... "gruby Ronaldo" strzelił tylko 14 goli w tych rozgrywkach. Czy ktokolwiek daje jakiekolwiek #!$%@? o to i mówi, że gość był słaby, bo nie łapie się nawet do pierwszej 100 strzelców i więcej goli w LM strzelił nawet Werner? Oczywiście, że nie, bo wielu i tak postawi go ponad wszystkimi innymi napastnikami, choćby ci mieli i 140 goli w LM i wygrali ją 5 razy.

Myślę, że gdyby Ronaldo to zrozumiał i skupił się na budowie legendy w klubie, a nie w jakichś rozgrywkach, to spokojnie mógłby wrócić na top. Już nie jako wybitny napastnik, ale bardziej jako Pan Piłkarz. Nadal byłoby zainteresowanie ze strony topowych klubów, nadal mógłby grać w LM, nadal mógłby walczyć o Złotą Piłkę. No ale niestety, to wszystko przyćmiewa chęć bicia średnioistotnych rekordów w LM, kosztem siedzenia na ławie, marnując ostatnie lata kariery i rujnując swoją reputację.

#united #pilkanozna #premierleague
Pobierz bezbekpol - Szkoda mi gościa. Przez lata, jego ambicja była tym, co pozwoliło mu zajś...
źródło: comment_1666260959ITZaULxuI6MF5dpcXYrT3f.jpg
  • 19
@bezbekpol: Ronaldo wczorajszym zachowaniem pokazał tylko i wyłącznie to, że ma w piździe wszystko i wszystkich. Jeśli twój klub rozgrywa najlepsze spotkanie od lat, całkowicie dominuje Tottenham, który jest mocnym zespołem i pewnie wygrywa z nimi 2-0, a ty zamiast świętować i się cieszyć to wychodzisz obrażony ze stadiony (Tak, on nie zszedł do szatni, tylko #!$%@?ł dzide ze stadionu) no to coś tu jest nie tak. Mogę się założyć, że
@Danzuo: @bezbekpol: Im więcej czasu mija od rozstania, tym korzystniej wygląda decyzja Pereza o sprzedaniu go za 100 mln.

Nawet jeśli Ronaldo początkowo brylował w Juventusie, a Real miał bardzo słaby sezon po rozstaniu.

Szkoda, bo tak jak napisałeś, mógłby być świetnym liderem drużyny, ale nie potrafi zaakceptować tego, że to już nie wokół niego wszystko się kręci.
Jeśli twój klub rozgrywa najlepsze spotkanie od lat, całkowicie dominuje Tottenham, który jest mocnym zespołem i pewnie wygrywa z nimi 2-0, a ty zamiast świętować i się cieszyć to wychodzisz obrażony ze stadiony (Tak, on nie zszedł do szatni, tylko #!$%@?ł dzide ze stadionu) no to coś tu jest nie tak.

ale to serio wygląda tak, jakby Ronaldo nie mógł znieść, że nie będzie o nim głośno i wolał lipe #!$%@?ć, tylko
@bezbekpol: ogólnie jestem team Ronaldo, ale chłopu #!$%@? ego #!$%@?ło jeszcze bardziej. Widać to chociazby po kadrze, a teraz United. Szczęście jest takie, że jest ETH i ma w dupie wybryki Crisa. Jak chce chłop bić dalej rekordy LM to niech idzie do swojego Sportingu zimą i tyle.
@rooger: on już w Realu nie mógł znieść, że świat wokół niego nie krąży, jak po rezygnacji Zidana, zapowiedział, że odchodzi.
Przecież nawet "zwykli" piłkarze ciężko radzą sobie z rolą rezerwowego, choć na 1-2 miesiące, a co dopiero ktoś, kto jest synonimem ambicji i #!$%@? i kto był na absolutnym szczycie, a teraz musi siedzieć na ławie w MU.

@bezbekpol: Przecież to sam CR7 rozpoczął tę karuzelę #!$%@?, odmawiając wyjazdu na zgrupowanie. Chciał szykować się sam, to niech teraz gra sam, w Fortnite na ławce.
Wyobraź sobie sytuacje, że jesteś w jakimś zespole w robocie i twój zespół osiąga jakiś sukces, ale ty nic tam nie zrobiłeś i nie możesz "posmakować" tego sukces


@bezbekpol: ale czyja to wina? Tylko i wyłącznie jego! Typ odpuścił okres przygotowawczy i teraz jest jak jest- szczerze mówiąc to dostaje więcej szans niż zasługuje bo gra turbo słabo... gdyby Martial był zdrowy to w ogóle by nie wstawał z ławki.
@bezbekpol: Siedzi na ławie w MU nieprzypadkowo. To nie jest tak, że ktoś się na niego uwziął w tym klubie i Cris siada na ławce za karę. Ronaldo nie wychodzi w pierwszym składzie, bo po prostu nie dojeżdża już. ETH ma jasny plan na budowanie tej drużyny i nie zamierza ustawiać wszystkiego pod widzimisię jednego piłkarza, nawet jeśli jest to legenda tego sportu. Jeśli Ronaldo nie jest w stanie zaakceptować, że
@mq1: @utede: Przecież napisałem:

Taki zawodnik nie powinien spędzać ostatnich lat kariery na ławce, ale sam nie daje wyboru


Cały post jest o tym, że gość sam sobie jest winien swojej sytuacji. Po prostu szkoda mi, że tego nie widzi, bo nadal miałby z 3-4 lata bycia ważną częścią niezłego zespołu do zaoferowania.
@ekjrwhrkjew: Zlatana w Milanie, Thiago Silvy w Chelsea, Modricia w Realu, Joaquina w Betisie itd. Generalnie widać, że można być ważną częścią topowego zespołu (lub legendą, jak w Joaquin) w wieku +37 lat.
@bezbekpol: najśmieszniejsze jest to, że pomimo braku jakichkolwiek przesłanek za trzymaniem Ronaldo na boisku znajdą się pochlebcy, który będą go wspierać i tworzyć jakąś dziwną bańkę "najlepszego ever", którego nie można trzymać na ławce, bo to "brak respektu". No, #!$%@?, idioci.
Tak, Rio Fedrinandzie i Roy'u Keane'ie, to o was.
@Xizor: To jest oczywiście debilizm, często celowy, by było głośno. Nie powinno być świętych krów i piłkarze w wieku 37 lat powinni to doskonale rozumieć. Żaden piłkarz nie powinien być większy niż klub.
Żaden piłkarz nie powinien być większy niż klub.


@bezbekpol: jasne, że tak. Szkoda tylko, że w gruncie rzeczy tylko dwie osoby w futbolu to rozumieją i stosują. Sir Alex Ferguson i Florentino Perez.
@bezbekpol: nie rozumiem tego gadania o ambicji, bo albo ma tak wybujałe ego i uważa, że mu się należy gra n takim poziomie, co nie świadczy ambicji albo jest tak odklejony od rzeczywistości, że nie widzi realiów i tego co sobą reprezentuje. Myślę, że jego ambitne podejście przez ostatnie lata się zmieniło i obecnie to jego słabość, wszakże ambitny zawodnik raczej nie pozwoliłby sobie na porażkę w walce o skład w
nie rozumiem tego gadania o ambicji, bo albo ma tak wybujałe ego i uważa, że mu się należy gra n takim poziomie, co nie świadczy ambicji albo jest tak odklejony od rzeczywistości


@Aiden7: a co ci się niby nie zgadza? za PWN:

ambicja - silne pragnienie odniesienia sukcesu lub osiągnięcia doskonałości


przecież to dosłowny opis Ronaldo, który fanatycznie dba o własne ciało, fanatycznie chce grać na najwyższym poziomie i ma chorą
@bezbekpol: Przypadkiem usunąłem wpis, ale trudno postaram się streścić raz jeszcze.

Według mnie Ronaldo od lat prowadzi przede wszystkim egoizm, tak było za czasów Manchesteru, Realu, Juventusu i dzisiaj, dodatkową cechą była jego ambicja do pokonywania własnych barier (i choć ciągle chodziło o niego to czasami cel był zbieżny), a to pozwoliło na stworzenie potwora jakim był przez x lat, ale to też wymagało od drużyny by był on centrum nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bezbekpol: mógł być jak Zostań i mieć szacunek i może zdobyć mistrzostwo ligi przed emerytura, ale do tego trzeba mieć klasę