Wpis z mikrobloga

Śniło mi się dzisiaj, można powiedzieć wspomnienie z dzieciństwa jak zakładali mi internet w domu i jakie to było wielkie wydarzenie. Wow internet, gry z przeglądarki, głupie przeróbki z Ivona typu myszka Miki przeklina, wpisywanie cycki w google itp. i zdałem sobie sprawę, że u mnie internet został założony dopiero w 2009 roku xD Pamiętam, że u mnie na wsi mało kto miał wtedy internet bo nie było jeszcze światłowód a jedyną opcją było połączenie przez lokalnego dystrybutora radiodowo, który na tamte czasy był bardzo drogi. Moi znajomi bardzo chcieli mieć dostęp do neta i wielu z nich pierwszy dostęp do internetu w domu mieli dopiero w 2012 gdy ceny spadły. A wy od kiedy macie dostęp do neta, czy tylko u mnie było takie zacofanie? xD
#dziecinstwo #internet #kiciochpyta #nostalgia #pytanie
  • 33
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Chlebek_Pyszny: połowa 2003r, wiejska radiówka 0,5Mbps na której siedziałem bodajże do 2010r - mimo przejścia po drodze na 5GHz dalej było 0,5Mbps xD a na samym początku pamiętam że szydziłem z Neostrady, bo jeszcze przez jakiś okres miała limity danych. Od tego 2010 zestawiłem sobie połączenie radiowe samemu i dzierżawię łącze od znajomego i prędkości są współczesne.