Wpis z mikrobloga

Byłem na Podkarpaciu, i powiem wam że jest szansa. Beton PiSowski już zaczyna rozumieć że socjalizm doprowadzi do hiperinflacji i że czasy komuny mogą wrócić. Już płaczą że gminy jeszcze nie wypłaciły tego dodatku i że nawet tony nie mogą sobie kupić bo nie ma za co, i marzną. Myślałem że wygonią mnie widłami ale jednak zaczyna coś do nich docierać. #pis #inflacja #wybory
  • 18
  • Odpowiedz
@bird71: no nie powiedziałbym, już mówili że co z tego że dadzą 3k na węgiel jak wszystko drogie :) i że już ich nawet nie stać na jedzenie. A młodzi pytali mnie o kontakt żeby do Niemiec wyjechać.
  • Odpowiedz
@bird71 z pustego i Salomon nie naleje. Przez to rozdawnictwo pieniędzy podatnika już w budżecie jest coraz mniej i raczej nie wyczarują znikąd. Chyba, że nastąpi cud i Niemcy wypłacą te mityczne reparacje ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo na pieniądze z KPO nie ma co liczyć przy tym antyunijnym rządzie, banda szkodników.

Stąd pewnie te desperackie przemówienia Kaczyńskiego o fizycznej likwidacji 10 milionów wyborców PiSu po przejęciu
  • Odpowiedz
Teściowie na Podkarpaciu kupili chyba dwie tony jakoś po 1900. Tylko nie mogą ich dostać, bo nie ma transportu z kopalni. Także tak.
  • Odpowiedz
Szczerze mówiąc sam już nie wiem jak to jest. Mieszkam na podkarpaciu od bardzo dawna. Z wszystkich, z którymi rozmawiam, tylko teściowie są zapartymi pisiorami. Wszyscy inni, a już napewno młodzi, narzekają w opór. Jednak jak przychodzi do wyborow, to kurła rekordy poparcia dla "starego kawalera, w swetrze, z kotem na kolanach"
  • Odpowiedz
@ElectroNICK: @saj:

Tylko problem jest taki, że tam ten beton nie uważa, że ceny i brak dostępności to problem PiS. To Ci prywaciarze nie chcą sprzedawać węgla po 700 zł (jak PiS ustalił!) tylko za dużo więcej, bo mogą zarobić.

Niby niewielka roznica, ale i tak PiS im dał 3k na węgiel i może uda się kupić :)
  • Odpowiedz
Już płaczą że gminy jeszcze nie wypłaciły tego dodatku


@ElectroNICK: przecież wprost ci mówili czyja to wina. Kaczyński dał a gminy trzymają w kasie i chcą żeby biedni wyborcy PiSu marźli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ElectroNICK: Elektorat na podkarpaciu nie patrzy na to czy sypią kasą czy nie tylko czy władza chodzi do kościółka. Idą ciężkie czasy więc tym bardziej będą głosować na pis żeby nie wygrało to wstrętne PO które obraża pana boga, a wiadomo podczas ciężkich czasów boga i wszystkie maryje trzeba mieć po swojej stronie.

I jeszcze jest druga sprawa, podkarpacie zawsze było biedne. To jest dawna galicja, tam była bieda aż
  • Odpowiedz
@Monke:

I jeszcze jest druga sprawa, podkarpacie zawsze było biedne. To jest dawna galicja, tam była bieda aż piszczało i sporo ludzi wyjeżdżało stamtąd do ameryki bo zwyczajnie jedzenia nie było. A później za komuny, w świecie gdzie był przymus pracy tej pracy na podkarpaciu nie było i ludzie stamtąd też musieli wyjeżdżać xD Także tam się ludzie nie boją ani biedy ani hiperinflacji, wręcz przeciwnie panuje tam kult biedy
  • Odpowiedz
@positive_mental_attitude: Nie zgadzam się z tym że ludzie to chciwe świnie, ale z tą ociężałością umysłową masz trochę racji. Według mnie problem jest w tym że ludzie generalnie nie chcą patrzeć prawdzie w oczy tylko kiedy prawda jest niewygodna (a zazwyczaj jest) to udają że prawda leży gdzie indziej. I żyją potem w świecie swoich fantazji który coraz bardziej mija się z rzeczywistością, a każdy element ich fantazji który mija
  • Odpowiedz