Wpis z mikrobloga

Czy możemy już zakończyć rzewny płacz chłopków roztropków o brak debaty miedzy Bartosiakiem i Wolskim? Wielu ludzi nie chciało podjąć z nim polemiki w takiej formie bo dobrze wiedzieli, ze będzie to wyglądać dokładnie tak jak dzisiaj. Wojczalowi pod koniec to już sie nie chciało nawet adresowac kolejnych obiekcji bo Bartosiak nie jest w stanie odpowiedzieć na żadne z nich bo nie ma argumentów, ale moze aktywować swój bełkot tworząc tym samym skalowalne, amorficzne systemy projekcji odpowiedzi oparte na zdigitalizowanej drabinie eskalacyjnej kosmicznego wywiadu nasycenia sensorów w przesmyku suwalskim wedle wizji Jagielonskiej intoksykacji małpka wódki przed spaniem w chatce na Mazurach, a tak wogule to napisaliśmy o tym w projekcie ANW(XD!). Bartosiak sie zachowuje jakby wszyscy byli za głupi żeby pojąć teści zawarte w ANW a nie dostrzega problemu, ze tylko S&F dostrzega w nich sens pomijając wyimaginowanych amerykańskich generałów i fundacje potomac zrzeszająca 2 członków Bartosiaka i Karbera ( ͡º ͜ʖ͡º)
#debata #wolski #bartosiak #zychowicz #napierala #ukraina #wojna
  • 27
@G4SHI: nie rozumiem jarania się debatami przez niektórych na wykopie. Przecież to jedna ze słabszych form prowadzenia dyskusji bo wygrywa w niej zwykle ten który jest lepiej oblatany w erystyce, a nie ten który jest lepszy merytorycznie. A forma dzisiejszej debaty to już w ogóle żart, wypowiedzi tak długie że sami debatujący się w tym gubili. Może jeszcze miałaby ona sens gdyby Bartosiak był typem człowieka który mówi o konkretach, ale
@G4SHI: Mój ulubiony fragment to ten, w którym Wojczal trzeźwo zauważył, że pozwolimy RUS wejść 100km wgłąb kraju, oni się tam okopią, zaczną brutalizować ludność cywilną i niszczyć naszą infrastrukturę i próbować się dogadać z Zachodem a Bartosiak odpowiada coś na zasadzie:

Nie no ziomek, właśnie tak nie będzie bo będziemy mieli ANW, pisałem o tym poczytaj

xD #!$%@?, dalej już nawet nie ma sensu oglądać bo to wyczerpuje temat
@G4SHI:
Ja już zapomniałem o czym ta debata była, ale brzmi to tak jakbym wiedział od początku.

Podziwiam, że pamiętasz; ale nadal mam wrażenie, że odpowiedział w podobnym guście wcześniej.

Generalnie debatę oceniam na 2 do 1 dla Bartosiaka, chociaż jeżeli chodzi o dostępność informacji i kulturę wypowiedzi, to niestety, Wojczal, pomimo dobrych chęci, jest ciężki do odbioru.

Myślę, że sporo osób podobnie odbiera ANW, że "no ok, fajnie, ale co
@0xFEE1DEAD: ale w debatach chodzi głównie o przekonanie osób trzecich ją śledzących. Podczas takich dyskusji mogą wyjść ciekawe dywagacje. Może też pokazać kto idzie do konkretu i podejmuje temat, a kto błądzi i relatywizuje. Tutaj było widać ewidentny brak moderacji i jakiegoś szkieletu, uporządkowanej formy rozmowy.
@G4SHI: Jezu bede mial co ogladac w domu, ale przeciez #!$%@? nawet tego noe trzeba ogladac, zeby juz wiedziec jaki byl content. Smieszni sa ludzie, ktorzy dalej tam gimnastykuja sie w obronie Bartosiaka xD taki pajac np @selflessness: to za kazdym razem jak przywolany do tablicy stasiu bedzie #!$%@? takie bzdury xD ze oo bo nie znasz pojec. Jak tu gadac z typami co sie lapia na taki ewidentny projekt
, wypowiedzi tak długie że sami debatujący się w tym gubili. Może jeszcze miałaby ona sens gdyby Bartosiak był typem człowieka który mówi o konkretach, ale on ciągle leje wodę #!$%@? wie o czym, co trafnie sparodiowałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@0xFEE1DEAD: oczywiście. Lepsze są polemiki i wymiana pisanych treści, bo to są prawdziwie równe warunki.
Natomiast jak ma być debata, to ma być też prawdziwy MODERATOR
@G4SHI: dla ciebie to bełkot, bo nie rozumiesz pojęć, a nie dlatego, że to bełkot


@selflessness: nie dowartościowuj się ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Lanie wody to nie brak zrozumienia treści. To po prostu wiele, wiele niepotrzebnych słów (jak to na oceanie światowym #pdk) i mało treści. Typowa maniera pseudointelektualistów i zakochanych we własnym głosie. Tak to sobie można #!$%@?ć w w swoich grafomańskich książkach. Debaty
@LocalGuyWhoLifts dokładnie tak jak zrobili pod Kijowem, weszli ma 100km okopali się i dogadali z zachodem?
ANW ma jeden największy problem, opisuje wojnę, która już się odbyła. Teraz żyjemy już w innej rzeczywistości i spieranie się kto miał rację jest bez sensu, trzeba wyciągnąć wnioski z wojny, przewidzieć co może się wydarzyć dalej.

Po fakcie każdy mądry, wyciągają argumenty że tu czy tam Bartosiak nie miał racji a on się broni, że