Wpis z mikrobloga

Mirki,
chciałbym zacząć coś sobie amatorsko kręcić i co ważniejsze montować z moich wyjazdów na moto plus wiadomo coś z wakacji i inne tematy, i stąd kolejny raz do was pytanie- jaka kamerkę polecacie na start? Myślałem o czymś używanym na początek żeby w razie czego nie było szkoda, kiedyś na tagu było coś o y4k+ jednak nie wiem czy to na pewno nadal najlepszy wybór do tych kilku stówek i czy może lepiej polować jednak na jakieś starsze Gopro? Może ktoś bardziej obeznany coś doradzi?
#motocykle #fotografia #filmowanie
  • 11
jakbyś szukał to wytawiłem na sprzedaż zestaw z insta360 one rs twin edition (modułowa, ma moduł 4k i moduł 360): https://allegrolokalnie.pl/oferta/insta360-one-rs-twin-edition-z-akcesoriami

na gwarancji od 07.2022, mało używana, w cenie o parę dyszek niższej od nowego golasa (czyli 2400+wysylka) masz od razu zapasową baterię, ładowarkę, pozakładane ochrony na soczewki i ekran, silikonowe wieczka zabezpieczające soczewki przy nie używaniu. Taki zestaw funkiel nuwka ze sklepu ponad 2900.
@dalnzkosmosu: Pożycz od kogoś znajomego, nagraj coś, zmontuj. Dopiero potem inwestuj w coś lepszego i droższego bo jest duża szansa, że skończy się tak jak u mnie czyli dysk #!$%@? materiałem którego nigdy nie obrobiłem i nie obrobię i pomysł amatorskiego kręcenia i montowania poszedł w #!$%@?, nie złapałem drygu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Podstarzaly_Mandalorianin: dzięki za propozycje, co prawda to przekracza budżet o jakim wstępnie myślałem, ale na plus dużo ofert już z akcesorami no i chyba jako ze to Gopro to łatwiej będzie coś znaleźć i lepsze community

@tagan
myślałem o tym jednak jakoś tak sie składa, że nikt ze znajomków nie ma takich zabawek :( dlatego pisze o jakieś używce na początek a nie poszedłem po prostu do sklepu i nie kupiłem