Wpis z mikrobloga

Chce se człowiek obejrzeć mecz Realu bo płaci Canal+ 120 złotych za pakiety sportowe.
I co? I #!$%@? mi w dupę, puścimy mecz na Canal+ Sport 5 a ty biedaku masz tylko do Canal+ Sport 4, oczywiście nikt nigdzie przy ofercie nie powiedział, że jest jeszcze jeden kanał sportowy w zupełnie innej ofercie za 240 złotych... #!$%@? się #canalplus jak i cała telewizjo sportowa w tym kraju z dykty. Tu powinien wpaść UOKIK i to wszystko zaorać do ziemi, bo takiej patologii to ze świecą szukać, żeby musieć mieć pierdyliard kanałów za miliard złotych, żeby oglądać tylko jedną ligę.
#mecz
  • 24
@thority: Canal plus 5 jakis czas temu zastąpił nsport+, u operatorów takich jak np orange nsport nigdy nie był w pakiecie z canal+ tylko innym dodatkowo płatnym. (nikt tam nigdy nie puszczał istotnych meczów, chyba tylko zuzel tam leciał). Teraz c+ sobie wymyślił ze zrobi z canal plus5 kolejny kanał piłkarski, ale nie pomyślał, że ludzie w kablówkach nie beda mieli tego kanału w pakiecie z resztą kanałów canal plus.
@Wyso52: Dzięki za wyjaśnienie. Wiesz może, czy da się coś z nimi załatwić? Umowa przedłużona dopiero co i miały być wszystkie kanały C+ a tu #!$%@? znikąd pojawia się jakieś gówno i puszczają na nim Real Madryt...
@thority: Pakiet kablówki nastawiony na online. Mam więcej kanałów online a mniej w TV ale gdyby było odwrotnie to cena jest 170 a tak mam 100+20 Viaplay.
@pawelas87: Nie mam pojęcia, to moja dziewczyna ogarnia więc nie wiem jak to się nazywa. Wiem, że jakbym chciał powiększyć pakiet o C+ Sport 5 to ofertę mam za 240 zlotych.
@pawelas87: I mam C+ Sport do kanału Sport 4, Sport 5 nie mam. Nazwy ci nie podam, bo jeszcze raz powtórzę, że to nie moja umowa, w portalu nie widzę nazwy pakietu a nie będę baby budził, żeby mi umowę szukała.