Wpis z mikrobloga

A propos tego rankingu miast, to ja chce zawołać ludzi z tych miast, bo drugie miejsce Sutryka to jakaś komedia ;) w takim wypadku brak prezydenta krakowa budzi zastanowienie... ;)

Oto zestawienie tegorocznej „15” najlepszych prezydentów miast:

1. #inowroclaw Ryszard Brejza
2. #wroclaw Jacek Sutryk
3. #swidnica Beata Moskal-Słaniewska
4. #kolobrzeg Anna Mieczkowska
5. #przemysl Wojciech Bakun
6. #bialystok Tadeusz Truskolaski
7. #ostrowwielkopolski Beata Klimek
8. #chelm Jakub Banaszek
9. #ciechanow Krzysztof Kosiński
10. #ostrowiecswietokrzyski . Jarosław Górczyński
11. #gdansk Aleksandra Dulkiewicz
12. #walbrzych Roman Szełemej
13. #elk Tomasz Andrukiewicz
14. #jastrzebiezdroj Anna Hetman
15. #nowysacz Ludomir Handzel

źródło: https://www.miasta.pl/aktualnosci/ranking-newsweeka-najlepsi-prezydenci-miast-29ac4f4e-54ae-4af4-8793-2766906fcd41

Nie wiem jak tam u Was, ale Wrocłw ma rekordowe długi w historii miasta po II WŚ, tonie w korkach, wyłączają latarnie z biedy, nasz prezydent obraza i banuje ludzi na swoim FB i instagramie, zaslużone drugie miejsce ;))

U was też tak ładnie zasłużyli?
  • 14
@pasta_alla_carbonara u nas zasłużył tym, że się zna z ludźmi z Newsweeka i ma FB prowadzonego przez Urzędników miasta oraz siebie.

Do tego zawsze dzień dobry powie i tyle.

Dla ludzi z Newsweeka jest super bo jest z opozycji, ale nie do końca bo nie jest w PO.

Generalnie super prezydent tylko ciul z tym.

Ja tam widząc tag Gdańsk to patrząc na to co Mirki piszą to raczej podobny kaliber jak
@pasta_alla_carbonara: Moja różowa pochodzi z Ciechanowa. Teściowie chwalą sobie Kosińskiego. Jest tylko ponoć między nim a starościną (starościni?) jakaś kosa, ale nie wiadomo, czy to nie ona ostrzy sobie kły na jego stanowisko. Miasto ogarnięte, po kolei odnawiane jest wszystko: dworce, targowisko, pływalnie, drogi itp. No i nie pozwolił na pomnik Smoleński, mimo, że jedna senator z tego miasta zginęła tamże. Niemniej jej "nagrobek" to rekompensuje ( ͡° ͜ʖ
ma FB prowadzonego przez Urzędników miasta oraz siebie.


@Darth_Gohan: Temat wałkowany wielokrotnie, ale ciągle jestem pod wrażeniem tego profilu Shrodingera - jest prowadzony jednocześnie przez Sutryka i urzędników miasta, dopóki nie otworzysz pudełka (czytaj: kuwety kotka Wrocka ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
@pasta_alla_carbonara: spokojnie, zaraz przyjdzie Gwardia Sutryka i Ci będą wkręcać, że to najlepszy prezydent miasta w Polsce i w ogóle we wszechświecie, nawet na Marsie nie ma takiego dobre prezydenta miasta jak we Wrocławiu... Daj spokój z tym pseudocelebrytą w garniturze, szkoda strzępić ryja.
@marsjanin2012: Nie, to towarzystwo wzajemnej adoracji na siebie głosuje. Co tylko pokazuje, jak odrealnieni są prezydenci różnych miast, skoro spośród siebie wybierają Sutryka. Może to fajny kompan do kieliszka, ale jakie zasługi w oczach innych prezydentów ma Sutryk? Że jeździ za pieniądze podatników prywatę uprawiać? Że smaży kotlety? Że w dresie biega? Że kot go reklamuje?