Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kupiłem karnet na siłownię, zeby sie zmotywować, ale mam siłę pięciolatka i sylwetkę typowe skinny fat :/.
Jak zacząć? Pompki nie zrobię ani jednej, wiec to jest ten poziom.
Myślałem, zeby przez jakiś czas rowerek + wioslarz po pol godziny co dwa dni. Znacie jeszcze jakieś ćwiczenia których nie można #!$%@??
Do sztang nawet nie podchodzę, bo podnoszenie samego gryfu nawet mnie bawi, a co dopiero jeszcze przy #!$%@? technice xD.
Znajomego żadnego z siłowni nie mam, a personalnego nie chce brać. Celem głównie to przekłuć to co mam w mięśnie, a szczególnie stworzyć coś od zera w rękach bo tutaj jest naprawdę tragedia.
#silownia #mirkokoksy

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #635014515debf7291e7942bc
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 10
a personalnego nie chce brać


@AnonimoweMirkoWyznania: Moim zdaniem to by była tak naprawdę najlepsza opcja na początek, jeśli nic nie ogarniasz. Trener pokaże podstawy i potem będzie Ci łatwiej szukać ćwiczeń w internecie ;)

Nie sądzę, żeby maszyny to był dobry pomysł, bo one działają na określone mięśnie, a w Twoim przypadku pasuje podejść do sprawy bardziej całościowo, czyli "wolne ciężary" to słowo klucz.
OP: @marchwia: jakie maszyny? Bo z tego co widziałem na zdjęciach jest ich od #!$%@?, ale wiedza tajemna pozostaje dla mnie użycie większości z nich.
@speedygonzales1: #licbaza here, nigdy nie zaznałem fizycznej pracy poza okazjonalnym pomaganiem przy remontach w domu, ale od dźwigania workow z cementem nie pojawia sie u mnie krzepa tylko ból pleców xD.
---

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: LeVentLeCri
@AnonimoweMirkoWyznania: jak nie wiesz jak używać to patrzysz jak inni ćwiczą :D różne maszyny są na różne mięśnie, moim zdaniem najlepiej robic cokolwiek co Ci się spodoba a nie od początku wymyślać jakieś plany treningowe itd bo się zniechęcisz tylko