Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Wy wszyscy nie rozumiecie, że Spencer jest wściekły i rozjuszony za to wszystko i ma jeden przycisk, odpali monopol rynkowy i wszyscy zginiemy, czy wy tego nie widzicie!? Trzęsę się i boję się.

Bardzo smutne jest to, że soniarze tak wzajemnie napędzają się w tej nienawiści do innego kawałka plastiku, że już przestało ich cieszyć to, co Sony robi dobrego dla nich, teraz cieszą się tym, że Sony uprzykrzy życie posiadaczom innego kawałka plastiku, im samym nie dając NIC (a nawet odbierając możliwość zagrania coda w ramach GP na PC czy chmurze, na czym mogliby zaoszczędzić)

#xbox #ps5
Beeercik - Wy wszyscy nie rozumiecie, że Spencer jest wściekły i rozjuszony za to wsz...

źródło: comment_1666182183auWGuk89XNyv0AsGlV5oMD.gif

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@Beeercik: s0niarze twierdzą, że samo z siebie SE pozbawiło Final na Xbox i olewajać 60mln+ potencjalnych klientów ( ) Spiderman wiadomo MS mógł zrobić z tego exa, ale jakoś nie zrobił i dla nich zabranie spidermana to jak najbardziej ok ( ͡° ͜ʖ ͡°) Teraz już widzę konferencje dla Sony dotycząca Silent Hill jak zapewne każdy już wie kolejny ex tylko na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mam nadzieję, że komisje przyjrzą się Sony za ten monopol


@Jestemkoksupotezny: Ale po co przesadzać w drugą stronę? Ani Sony nie ma monopolu, ani Microsoft nie będzie mieć monopolu po przejęciu Actiblizz, tym bardziej w momencie kiedy ich największe marki najlepsze lata mają chyba za sobą.
  • Odpowiedz
@Beeercik: Ciężko nie mówić o Monopolu 150mln vs 60mln konsol. I aktualnie lepiej się sprzedaje. Sony kupiło wydawcę i parę studiów będąc top1 i powiększając swój monopol. Mam nadzieję, że do marca komisja UK przyjrzy się temu co Sony odwala i też ponakłada im ograniczenia jak Spiderman na Xbox! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Beeercik:

Bardzo smutne jest to, że soniarze tak wzajemnie napędzają się w tej nienawiści do innego kawałka plastiku,

Smutne to jest czytanie waszych wysrywów na tym tagu, bo tak mocno musicie cope'owac z MS które gówno wypuszcza, że codziennie bombardujecie go takimi bystrymi wpisami jak ten ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@greven: za to Twój kolega makaroniarz dodał wpis po czym nikt nie dał plusika i go usunął ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dobrze, że są osoby co wyjaśniają kłamstwa jak Cinkito kłamiący o rozmiarze gry po czym szybko zgaszony jak mu pokazałem rozmiar ( ͡° ͜ʖ ͡°) Stop manipulacji ze strony s0niarzy. Jak nie gracie w gry to nie piszcie bzdur skoro to was
  • Odpowiedz
Bardzo smutne jest to, że soniarze tak wzajemnie napędzają się w tej nienawiści do innego kawałka plastiku


@Beeercik: E tam, smutniejsze jest jak klockarze poświęcają tyle czasu i energii na obronę jednej z największych korporacji świata, która ma ich gdzieś. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
E tam, smutniejsze jest jak klockarze poświęcają tyle czasu i energii na obronę jednej z największych korporacji świata, która ma ich gdzieś. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@nostalgiwolf: A niech to, masz mnie, jestem Microsoftowym agentem, bo krytykuję decyzję szkodliwą dla graczy niezależnie od platformy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
bo krytykuję decyzję szkodliwą dla graczy


@Beeercik: No ciekawe, że wizji przejęcia kontroli nad rynkiem przez firmę, która w swojej historii miała procesy antymonopolowe, nie uważasz za szkodliwe dla graczy. No ale to robi twoja ulubiona firma, więc kogo tam to obchodzi nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
No ciekawe, że wizji przejęcia kontroli nad rynkiem przez firmę, która w swojej historii miała procesy antymonopolowe, nie uważasz za szkodliwe dla graczy. No ale to robi twoja ulubiona firma, więc kogo tam to obchodzi nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@nostalgiwolf: No to dajesz, gdzie tak napisałem?

Już pomijając, że wizja tej mitycznej kontroli nad rynkiem na który wychodzą setki jak nie tysiące gier rocznie jest
  • Odpowiedz
rynkiem na który wychodzą setki jak nie tysiące gier rocznie.


@Beeercik: z czego wartych zagrania, ba, zwrocenia na nie uwagi, jest max z 50, bo reszta to jakis syf, na ktory zwroca swe oczy jedynie najbardziej jebnieci platyniarze :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
najbardziej jebnieci platyniarze :)


@Dante27

(σ ͜ʖσ)

z czego wartych zagrania, ba, zwrocenia na nie uwagi, jest max z 50


I wśród tych 50 każdego roku do Actiblizz należą dwie max trzy, a nie 30, żeby bać się monopolu po transakcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
(σ ͜ʖσ)


@Beeercik: e no nie gadaj, daleko mi do czolowki :D

I wśród tych 50 każdego roku do Actiblizz należą dwie max trzy, a nie 30, żeby bać się monopolu po transakcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Beeercik: akurat jak dla mnie to Acti moze zawinac manatki i nie wydawac niczego na plejstejszo, ich gry to nie moj
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
e no nie gadaj, daleko mi do czolowki :D


Przyznaj się, preorder na My Name is Mayo 3 był zamawiany ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

swoja droga watpie w to zabranie, za duzy hajs trzepia na tym zeby robic z tego exa


@Dante27: Mnie to ciekawi jaka była ta propozycja MS odnośnie przedłużenia
  • Odpowiedz
Przyznaj się, preorder na My Name is Mayo 3 był zamawiany ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@Beeercik: no kurde masz mnie xD Ale akurat mayo 3 to goty (platyniarzy) 2022 przeca :D

Mnie to ciekawi jaka była ta propozycja MS odnośnie przedłużenia tej multiplatformowości, że Sony ją odrzuciło i zaryzykowało ten hipotetyczny odpływ
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ale akurat mayo 3 to goty (platyniarzy) 2022 przeca :D


@Dante27: Właśnie patrzę, że 97,15% graczy zdobyło platynę XDDD

pewnie na tyle slaba ze osobista kolekcja alkoholi jima by ucierpiala, to trzasnal piescia w stol ze tak byc nie moze :D


'Jim, zostawimy te kolofdiuti na tym Twoim plejstejszo, ale robisz wszywkę' ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
No to dajesz, gdzie tak napisałem?


@Beeercik: Nie musiałeś, wystarczy, że klaszczesz z radości uszami, z powodu przejęcia i krytykujesz działania temu przeciwne. ¯\_(ツ)_/¯

Już pomijając, że wizja tej mitycznej kontroli nad rynkiem na który wychodzą setki jak nie tysiące gier rocznie jest zwyczajnie zabawna.


Nie bardziej zabawna niż naiwność, że przejmowanie jednego z największych wydawców jednej z najpopularniejszych serii gier w którą gra od groma graczy wcale nie jest krokiem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
wystarczy, że klaszczesz z radości uszami, z powodu przejęcia


@nostalgiwolf: O, a to gdzie napisałem?

Marnie próbujesz mnie złapać, ale Ci się nie uda bo to tylko Twoje urojenia
  • Odpowiedz