Wpis z mikrobloga

Mówisz, że nie masz dziewczyny? Nigdy nie miałeś? Serio? W wieku 27 lat? Że to przez twój wzrost 165cm, brzydka mordę, autyzm, frame dwunastolatka i zakola? Ja też nie wyglądam jakoś dobrze, oceniłbym się tak na 5/10, a zobacz jaką mam fajną dupeczkę, hehehe, po prostu musisz być pewny siebie, bro, dziewczyny uwielbiają pewnych siebie facetów! Na pewno w końcu ci się uda! A co tam z pracą? Znalazłeś w końcu? Oo, to świetnie, a co będziesz robił? Przerzucanie odpadów radioaktywnych w firmie "Janusz - Obóz Zagłady s.z.o.o"? Na początek będzie świetna, na pewno pomoże ci to w szukaniu dziewczyny, bo wiesz, laski nie lubią bezrobotnych! No nic, ja muszę lecieć, bo inaczej spóźnię się do pracy, sam rozumiesz, tak czasami jest ciężko w takiej korporacji, nie raz sobie mysle, że sam bym chciał popracować w - jak to nazywasz? - Januszexie? Musi być tam taka luźna atmosfera, nie to co w tych okropnych korporacyjnych biurach z wyścigiem szczurów. #przegryw #pasta #blackpill #robpill
#przegryw
Rimbolo - Mówisz, że nie masz dziewczyny? Nigdy nie miałeś? Serio? W wieku 27 lat? Że...

źródło: comment_16661723010VL1iIwBhjhcDS7eHXcoOn.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz