Wpis z mikrobloga

Co tu się odwala XD

Typ pisze że zrobił 200k zysku w 2 miesiące.
Mirki mu gratulują, a ten cos pisze że "może to wygląda niewiarygodnie jak reklama xtb" i sam się tłumaczy z siebie, że "późno wstawia wpisy bo robi nadgodziny na magazynie"... XD

Pewnie pracuje tam z pasji.

Oczywiście wpis dodatkowo otagowany rozdajo na 66pln XD Zajebiście tania reklama. Nie wiem po co na wykopie ktoś miałby inwestować w ogóle w normalne reklamy, skoro są na pewno droższe i można je blokować adblockiem a darmowych 66pln nie odpuści 99% Polaków.

#pracbaza #gielda #pelikany #reklama #reklamakreatywna
Pobierz bizonsky - Co tu się odwala XD

Typ pisze że zrobił 200k zysku w 2 miesiące. 
Mirki m...
źródło: comment_1666156479nouOK08CVnHjWQkkHJCQBO.jpg
  • 151
@irmscherqp a ja widzę wpis o zarobkach w dwa miesiące za 3-4 lata pracy na magazynie i myślę że nie jest skoro dalej siedzi w gownorobocie w której jeszcze musi robić nadgodziny obowiązkowe XD @Fitzbroy no spoko, ale po co tyrac w robocie na obowiązkowych nadgodzinach jak można pracować gdziekolwiek bez obowiązkowych nadgodzin mając/zarabiając taki hajs? Dla mnie to nielogiczne i mocno gryzie się z wyobrażeniami giełdowego masterminda :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bizonsky: Potwierdzam ze @widmo82 rowniez kasuje niewygodne dla niego wpisy, najczęściej pisze ma dwie strony a potem usuwa to co nie weszło. Co trzeba mieć w głowie żeby robić screeny wpisów i potem wyciągać takie kwity XD

@KOLEGAMAMY: daj screen z wpisem który skasowalem albo klękaj i przepraszaj trollu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bizonsky: nie masz zielonego pojęcia o giełdzie a o trendzie w który się wstrzelił mireczek, pisało ci kilka osób. Twój twardy łeb mimo wszystko nie akceptuje tego
@irmscherqp nie ale z pewnością nie robiłbym OBOWIAZKOWYCH nadgodzin w januszexie skoro to wpływa mocno na zdrowie i czas XD poszedłbym do innego januszexu jakich pełno gdzie nie muszę pracować dodatkowo 4h ponad normę za 100zl mając 10k zysku na miesiąc XD

Ludziom trzeba podstawy logiki tłumaczyć. Chyba że typ gra typowo na farcie a jest w rzeczywistości zwyczajnie głupi XD to jeszcze się mogę zgodzić na takie wytłumaczenie

@a-l_d za plusy
Jak mam pokazać screena który skasowałeś?


@KOLEGAMAMY: łżesz wiec nie możesz wkleić screena z wrzutem który pozniej skasowałem. Jakoś inni potrafią wklejać wpisy osób, ktore kasują je. Nie kasowalem, wiec nie masz co wklejac. Pyskujesz, chamskie teksty wrzucasz, jesteś pasozytem na tym tagu i ani jednego merytorycznego wpisu. Jest tu was kilku i łapiecie #czarnolisto a później skomlenie.