Wpis z mikrobloga

Hej,

Szukam auta.

Prowadzę rozwijający się biznes (gastro), mam kilka lokalizacji rozsianych po województwie. Muszę się dużo przemieszczać, bo lubię być na miejscu. No trochę patrzę pracownikom na ręce, ale zyskujemy na jakości. Wszystko musi być na tip top. Auto też. Nie stać mnie na nic luksusowego, chcę kupić auto solidne i trwałe. Wpadła mi oferta na pic rel, co sądzicie? Będzie OK? Może i budżetowe, ale na g... mnie stać przy tej inflacji.

#samochody #motoryzacja
Pobierz red7000 - Hej,

Szukam auta.

Prowadzę rozwijający się biznes (gastro), mam kilka...
źródło: comment_1666098068j6KkEUSqPJc31APeh1hNP5.jpg
  • 57
@AdamMechanik: Taa, z pewnością. W poprzedniej pracy było stare Volvo V70 u prezesa. Średnio co miesiąc coś z tym autem. A na częściach ani serwisie nie oszczędzaliśmy. Ostatnio się dowiedziałem, że robili skrzynię za 7k, czyli więcej niż auto warte.
@red7000: heheszki, ale biorąc pod uwagę czas kiedy Gustavo jeździł tym samochodem i rozwijał biznes to to volvo miało chyba najwyżej 3 lata, a na koniec może 10. Musiałbyś znaleźć odpowiednik czegoś z... 2019? 2018 roku. I serio to nie widzę niczego współczesnego co by mi się kojarzyło z taką solidnością i chowaniem się w tłumie...

Jakaś hybrydowa toyota w kombi? xD Nie no panie co pan ( ͡° ͜
@red7000: Wszystkie dowozy jeżdżą piździkami typu Seicento/Panda trojaczki czyli Aygo/C1/107 ew VW Up czy Skoda Citygo. Z racji że te auta są nietypowe to idzie się w segment B czyli Fabie Yarisy Clio. i tu szukaj inspiracji