Wpis z mikrobloga

Mamy 2022rok, ale czasem ludzie mentalnie są dalej w 1992roku lub wcześniej.
Na Boga! Jak jesteś chory lub przeziębiony to bierz odpowiedzialność społeczną i zostań w domu, nie zarażaj innych w #pracbaza

Pracujesz w #januszex i zwolnienie chorobowe równa się brak premii? Czas zmienić pracę!
Masz złą sytuację materialną i każdy dzień pracy to ważne dla Ciebie pieniądze? Nie warto, zdrowie masz jedno. Odpocznij i wrócisz z większą werwą.

Kaszel, katar - do domu!
  • 16
pokolenie ich rodziców się ustawiło na tyle, że nie muszą iść #!$%@?ć za miskę ryżu, wcześniej musieli


@Filem00n: to przecież właśnie oni godzili się na warunki pracy niegodne żadnego człowieka, dzięki ich kultowi #!$%@? powstały januszexy, o czym ty piszesz?
@Filem00n: wybieram to co sam kiedyś zrobiłem czyli jedyna opcje nie godzącą w rigcz, szukam normalnej pracy, do tego niestety trzeba by opuścić ciepłe domowe gniazdko i wziąć życie we własne ręce
Nigdy nie ma tak żeby był wybór tylko między januszexem a niczym, aktualnie każdy ma to ułatwione bo jesteśmy w unii i nie trzeba aż tak kombinować jak kiedyś, można emigrować od tak
@Deska_o0: Uwielbiam ludzi którzy sądzą że życie jest w ich rękach i żadne losowe czynniki nie przekreślą ich planów i ambicji.

opuścić ciepłe domowe gniazdko i wziąć życie we własne ręce


Czyli wyprowadzam się na ulicę i biorę życie we własne ręce. Kij z tym że excel świeci na czerwono i finanse ni jak się nie spinają. Ale co tam skoro jeden może to reszta też co nie :P Kij również
Uwielbiam ludzi którzy sądzą że życie jest w ich rękach


@Zamanosuke: oczywiście że jest, przykre że nie masz kontroli nad swoim

żadne losowe czynniki nie przekreślą ich planów i ambicji.


@Zamanosuke: nigdzie tak nie napisałem, zawsze wynikają jakieś problemy które należy zwalczyć, druga opcja to jak ty sugerujesz odpuścić już na starcie i płakać jak jest źle przez wszytko tylko nie przez ciebie i cały świat się uwzial, a wszytko
oczywiście że jest, przykre że nie masz kontroli nad swoim


@Deska_o0: Bo straciłem ją bardzo dawno. Po części ze swojej winy. Teraz moje życie to tabelki w excel i liczenie każdego grosza.

nigdzie tak nie napisałem, zawsze wynikają jakieś problemy które należy zwalczyć, druga opcja to jak ty sugerujesz odpuścić już na starcie i płakać jak jest źle przez wszytko tylko nie przez ciebie i cały świat się uwzial, a wszytko
Boję się cholernie zmian bez zaplecza finansowego oraz bez planu rozpisanego w Excelu.


@Zamanosuke: dobrze że nie mailem excela w 2004 kiedy z niecałymi 500 funtami ruszyłem w nieznane bez znajomości języka tylko dlatego że można było przekroczyć granicę i był tam cień szansy na poprawę życia