Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirabelki i Mireczki, pisze z anonima bo moja dziewczyna czasami wchodzi sobie na wykop i czyta co pisze. Niedługo ma urodziny i chciałbym jej kupić na prezent jakiś fajny portfel, możecie coś polecić fajnego ? Bardziej pytanie skierowane do kobiet, jakie konkretnie portfele są wygodne, fajne, ogólnie warte zakupu. Chciałbym coś najlepiej z zalando, bo tam mam voucher. Dodatkowo co mogę jeszcze wrzucić do środka pudełka żeby fajnie wszystko wyglądało? Jakieś słodycze jak zawsze czy coś innego może polecacie?

#rozowypasek #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #seks #pytanie #pytaniedoeksperta #modadamska

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #634d44109f9b6b61c50f541e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 15
@AnonimoweMirkoWyznania: skąd mamy wiedzieć czy Twoja dziewczyna lubi duże czy małe portfele?

Jak chcesz coś solidnego to skórzany. Zwróć uwagę na to by miał dużo przegródek na karty, bo baby zwykle mają kilka kart lojalnościowych i żeby była sensowną kieszonka na bilon, bo walający się po portfelu albo torebce nie jest fajny.

Portfele dobrych marek są fajnie zapakowane. Dołóż do tego czekoladę na wypasie i masz klasa prezent.

Z marek to