Wpis z mikrobloga

szczególnie na #ryanair dzieki którym za cenę biletu PKP z #!$%@? Górnego do #!$%@? Dolnego możesz udać się do prawie dowolnego miejsca w Europie to jest XD


@ValtteriBottas: jutro lece KRK GDN rajnerem
3 osoby dorosle + mlody lvl11 500 z hakiem (mozna bylo taniej ale wybralem ubezpieczenie i miejsca)
Czas: 1 godzina.

Wracamy pendolino. 560pln. czas 5,5h.

Jest wogole co porownywac?

A tylko dlatego 560 ze mlody jest i siorka
@ValtteriBottas: Ja szkaluje tanie liniee bo na ostatnie 10 lotów 6 miałem odwołane gdy już byłem po odprawie i bez żadnych informacji. A na zwrot kasy już trzeci miesiąc czekam za ostatni lot. Kto lata często, wie jakie te linie są patologią. Holandia - Polska wolę pociąg/samochód przynajmniej wiem że dojadę.

Czas: 1 godzina.

Wracamy pendolino. 560pln. czas 5,5h.


@gorzki99: Ale 3 godziny odprawy z dostaniem się na lotnisko które
Ale 3 godziny odprawy z dostaniem się na lotnisko które jest zazwyczaj nie jak PKP w centrum tylko 20 km od miasta i później to samo z lotniska - oczywiście taksówką złotówie co weźmie 100PLN już nie liczysz?


@Egribikaver: No w suie to nie powinienem liczyc bo zawozi nas tesciu siorki (ojciec szwagra). jak nie on to bylo jeszcze kilka opcji znajomych.

Ale racja. Bedziemy ze 2h przed wylotem.
2h+1h lotu
Kto lata często, wie jakie te linie są patologią.


@Egribikaver: 2x w miesiacu przez 2 lata to czesto? Czy nie lapie sie pod czesto?
Glownie wizzerem. Jeden lot odwolany bo jak w 2h jebutnelo sniegiem w malmo to zesmy auta na parkingu nie umieli znalezc.

Poza tym sie okazalo ze kindla zostawilem w samolocie. Jakiez bylo moje zdziwienie jak dostaje maila z kadr ze mam sie skontaktowac z liniami. Najlepsze bylo
@gorzki99: Właśnie miałem odpisać, bo myślałem nad tym tematem.
Z tego co piszesz to korzystasz chyba raczej z lotów krajowych, gdzie tylko przez chwilę wiosną mieliśmy kłopot z kontrolerami lotów.
Ale to co się dzieje w krajach zachodnich, szczególnie Holandia to przypomina trzeci świat obecnie. To teraz trochę ponarzekam...
1. Obecnie odprawa na lotniskach w Holandii, to jest około 6 godzin (sic!) tak, ostatnio byłem 6 godzin przed lotem, ale mają
Z tego co piszesz to korzystasz chyba raczej z lotów krajowych, gdzie tylko przez chwilę wiosną mieliśmy kłopot z kontrolerami lotów.


@Egribikaver: Nope. 2 lata latelem do szwecji (malmo) w delegacje. Ale to bylo jeszcze przed covidem. Zadnych probleow oprocz jednego razu co zasypalo lotnisko we 2-3h i nic nie ladowalo.
Ale do dzisiaj. Mirek co ja Ci zrobilem? Klatwe rzuciles czy co? W sumie to nie polecielismy. Picrel.
Oszukiwac w
Pobierz
źródło: comment_1666110046n2IKo3x59WNRwTuml2E0I4.jpg
W USA na lotnisku woda jest za darmo!


@Egribikaver: W KRK byl napis "woda pitna" ale nie sprawdzalem czy leci :P

czy wszyscy brali bagaż?


Nie. To byl (a raczej mial byc) "lot testowy" Dla zabawy. Mlody mial lecic pierwszy raz w zyciu a siorka miala sprawdzic czy nie zejdzie na zawal. Po 16 mielismy pendolino powrotne. Bagaz nam byl niepotrzebny.
BTW mam znajoma co uwielbia latac. Ona nie leci w