Wpis z mikrobloga

Mircy z #gdansk jutro mnie czeka pare h w Waszym miescie.
Bede musial sie z lotniska dostac na dworzec PKP.
Mozecie polecic gdzie mozna wpasc cos zjesc dobrego? (moze byc jakas rybka skoro nad morzem bede :P)
Bardziej jakas restauracja niz kebabownia itp. Normalny obiad.

Czasu za duzo nie mam bo laduje jakos 11.40 a pociag powrotny mam jakos 16.40 wiec zwiedzanie raczej odpada, dlatego restauracja najlepiej gdzies blisko dworca.
  • 19
@gorzki99: Nie wiem czy to wystarczająco restauracyjne klimaty, ale jeśli jedziesz przez dworzec Wrzeszcz (może masz tam przesiadkę) to możesz iść do galerii Metropolia do food courtu. A jak jedziesz inaczej to z dworca głównego możesz się przejść do food courtu w galerii Forum. Albo możesz iść do restauracji Panorama w "Zieleniaku" jak chcesz poczuć klimat lat '90 i popatrzeć na stocznię z góry.
@4833478: Problem w tym ze nie wiem jak jade :P Wiem tylko ze pendolino.
Ja ogarnialem samolot a siorka pociag powrotny (w sumie to finansowo wyszedlem na tym lepiej wiec zaplacilem za to i za to a ona wybrala tylko ktory pociag :PP)

Na bilecie jest relacja "gdansk gl - zabrze"

Ale dzieki za tipy. Ta panorama brzmi zachecajaco :)
Problem w tym ze nie wiem jak jade :P Wiem tylko ze pendolino.


@gorzki99: Jak niby pendolino z lotniska? Z lotniska jeśli jedziesz komunikacją miejską to może być albo autobus albo pociąg PKM, i jeśli jedziesz PKM to pewnie będziesz miał przesiadkę we Wrzeszczu zanim dojedziesz do Gdańska Głównego.
jak chcesz rybkę, to Rybakówka 20 minut od dworca


@Auth: ok. Dzieki. Jak juz wyzej wspomnialem - wszysto bedzie zalezec od tego ile czasu bedzie. Ale zanotowano a google maps powinno doprowadzic :)
Następnym razem!


@Auth: Ale to juz raczej nie samolotem. Siorka ledwo przezyla to ze sie zdecydowala (2 tabletki uspokajajace wziela przed wejsciem na lotnisko) a tu na tak wyujali. Drugi raz sie namowic nie da :P
Ale jakbym jakims cudem o gdansk zahaczal to bede pamietal :)