Wpis z mikrobloga

@nosil_wilk_razy_kilka: tak. Przydźwięk, zakłócenia...
Wiele oscyloskopów ma wbudowany generator, kawałkiem druta wystarczy, że zepniesz z wejściem
[edit] twój też, tuż przy ekranie pod włącznikiem sieciowym, gniazdko opisane jako "cal"
  • Odpowiedz
czy ja wiem? Mniejsze pasmo, gorsze możliwości...


@Jarek_P: Mi wystarczy że jest sprawny i spoko wygląda ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do prostych zastosowan chyba da radę, a jesli bym chcial mierzyć przebiegi wysterowania silnika krokowego to mam driver co robi 9kk kroków wiec styknie. Nawet karte LAN mam chyba wolniejsza xd
  • Odpowiedz