Wpis z mikrobloga

@Gandezz: szkoda twojej pracy - to i tak nic nie da, a tylko przyspieszy korozję. Trzeba wyciąć utleniony element do miejsca, gdzie nie będzie widocznego utlenienia +około 2cm. W dodatku w srodku masz wewnętrzne nadkole, które pewnie jest w jeszcze gorszym stanie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GeDox: niby czemu? To tak na prawdę jedyne ognisko korozji w nim, progi i podłoga zdrowe ;) Trochę szpachli, przemysłowa farba na rdzę i będzie git.
PS. Za tą dziurą jest zdrowa blacha ;)
@Niukron: wewnętrzne nadkole zdrowe.
@Mariomati: nie, przegląd jakiś czas temu dostałem bez problemu, teraz wygraniam ogniska rdzy.
@smiech2: wolę zrobić to porządniej ;D
niby czemu? To tak na prawdę jedyne ognisko korozji w nim, progi i podłoga zdrowe ;) Trochę szpachli, przemysłowa farba na rdzę i będzie git.


@Gandezz: wiesz jak ja sprawdzam auto przy zakupie? #!$%@? pięścią w podłogę. Uderzysz w takie auto, to ręka wpadnie do środka..
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GeDox: no to widzisz, tutaj nie wpadła, użyłem podobnej techniki (pan na przeglądzie użył do tego nawet brechy xD).
Gość przy sprzedaży sam powiedział że tutaj jest najgorzej i raz to robił, ale widzę, że robił to na tzw. odwal się.