Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 165
Już nie tylko KPO i polityka spójności, ale WSZYSTKIE fundusze dla Polski zostają wstrzymane dopóki nie zostanie ogarnięty burdel z sądami.

Tymczasem kolejny bencwał kwestionuje prawomocny wyrok i nie daje sędzi orzekać, bo pudrowy paziu z partyjeczki z poparciem 0,7% tupie nóżkami i tak chce. O neoKRS już nie wspominam nawet.

Brawo kmioty. Ostateczne #!$%@? kraju właśnie się realizuje. Możecie zaraportować mocodawcom że все хорошо.

#bekazpisu #polityka #partiarosyjska
Pobierz jaroty - Już nie tylko KPO i polityka spójności, ale WSZYSTKIE fundusze dla Polski zo...
źródło: comment_16659961717QBZxhUrlLIXBBfs2pm119.jpg
  • 13
@jaroty: jeśli nie jedzenie z ręki UE to #!$%@? kraju, to Polska zasługuje na to żeby być #!$%@?. Ja rozumiem, że w przypadku np. sądów PiS zrobił #!$%@? i wpędził Polskę w totalitarną pułapkę, ale to Polacy muszą wymóc zmianę na rządzie. Branie w łapę od UE to też zła droga, bo stawia głos Polaków niżej niż pieniądze z Brukseli. To byłaby sprzedaż Polaka po 15 000zł/ sztukę.
Ja rozumiem, że w przypadku np. sądów PiS zrobił #!$%@? i wpędził Polskę w totalitarną pułapkę, ale to Polacy muszą wymóc zmianę na rządzie


@true-true: Nie rozumiesz, bo KE nie chce dać pieniędzy aby PiS ich nie ukradł a potem mówił że wcale nie ukradł i ma na to wyroki swoich partyjnych sądów gdzie wyrok był napisany na Nowogrodzkiej, które twierdzą że PiS wcale nie ukradł xD

Nie można dawać pieniędzy
Jeśli KE wymusi coś na PiSie to dla Polaków będzie co najwyżej gorzej.


@true-true: Ok, czyli jakbyś wynajmował mi mieszkanie to mogę przestać za nie płacić łamiąc umowę a ty masz prawo co najwyżej pocałować mnie w dupę, bo jak coś na mnie wymusisz to będzie gorzej i to zamach na moją suwerenność? xD

Zdajesz sobie sprawę że ten postulat "nie wymuszania" jest dokładnie czymś takim czy nie za bardzo? xD
@Khaine: Tak jak PiS ma swoje interesy, które realizuje kosztem Polaków, tak i KE ma swoje interesy, które przecież realizuje z pieniędzy podatników. Polacy dają sobą pomiatać PiSowi, a KE to po prostu większa ryba. Jeśli Polacy potrafią pogonić PiSu, to co zrobią jak ich KE weźmie za ryj? Polacy wpadli w łapy biurokratycznej mafii, i tylko my sami możemy się z tego wybronić.

W analogii z mieszkaniem, to jest tak,
Jeśli KE wymusi coś na PiSie to dla Polaków będzie co najwyżej gorzej. KE też ma swoje priorytety, i dobro Kowalskiego napewno nie jest na szczycie listy.


@true-true: to nie znaczy, ze cele KE i dobro Polakow w tym przypadku nie mogą być zbieżne. Tak jak napisał OP, jest realne zagrożenie, ze te pieniądze byłyby wydawane niezgodnie z założeniami (co już sie zdarzało w historii środków unijnych), a KE ma wątpliwości,
Wpadłeś w jakąś spiralę urojeń prawakoidalnych.


@Khaine: Nie, UE metodycznie powiększa swoją suwerenność nad państwami członkowskimi. Popatrz, ile wyprodukowaliśmy prawa w ostatniej dekadzie, żeby wykonać wszelkie unijne dyrektywy. Jeśli UE zyska pełną władzę nad krajami Europy, to, moim zdaniem, pozostanie kwestią czasu, kiedy na czele UE stanie jakiś Putinek, Hitlerek czy inny Kaczorek i wyznaczy każdemu miejsce.

cele KE i dobro Polakow w tym przypadku nie mogą być zbieżne


@RandyMarsh1:
@jaroty: Liczę na szybkie wystąpienie premiera i informacje o tymczasowym zawieszeniu wypłaty składki członkowskiej do budżetu UE do czasu #!$%@? się Brukseli od nas.
@true-true: KE jedyne co zrobi to spowoduje coraz większą nieufność w Polakach, w kraju gdzie ta dotychczas była rekordowa. To jest jawny szantaż mający na celu przywrócenie jedynej słusznej partii na stołki o czym już wielokrotnie było mówione. Będę się śmiał co brukselskie pajace zrobią w momencie kiedy wybory ponownie wygra PiS i postawi na twardą politykę wobec lewactwa.
szantaż mający na celu przywrócenie jedynej słusznej partii na stołki


@Mathas: to jest #!$%@?, nie kupuj tego, tu idzie tylko i wyłącznie o władzę. KE nie robi różnicy, czy PiS czy PO wykonują jej rozkazy.

Sądy zostały wyczyszcone ze "strarego układu", na którego miejsce wpakowano protezę, będącą przedłużeniem władzy. To jest duża przyczyna nieufności Polaków o władzy.